У школах Краматорська поновлюється звичайний режим навчання

11.05.2021, 16:10, 1284,

Таке рішення було прийняте сьогодні під час спільного засідання комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Краматорську.

Так, за шкільні парти учні повернуться 13 травня. Керівникам навчальних закладів вищої та професійно-технічної освіти рекомендується прийняття рішення щодо відмови від дистанційної або змішаної форми навчання здійснювати з урахуванням поточної епідеміологічної ситуації в місті та рівня захворюваності серед студентів та викладацького складу.

Також з 13 травня відновлюють свою роботу в звичайному режимі заклади культури, за умови дотримання встановлених обмежень та виконання протиепідемічних заходів.

Крім того, враховуючи поліпшення епідемічної ситуації, перевезення пасажирів пільгових категорій, у тому числі людей похилого віку, з 12 по 19 травня здійснюватимуться виключно з 08.00 до 16.00 та після 18.00 у робочі дні. У вихідні дні графік перевезення пільгових категорій населення залишається незмінним. При цьому діти віком до 18 років пільгових категорій можуть користуватися громадським транспортом без обмежень у часі.