Депутати міської ради VIII скликання

Оновлено: 10 Вересня 2021, 11:32

Атаманова Лілія Володимирівна

Член постійної комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту




Власенко Валерій Сергійович

Голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності



Гарбуз Андрій Анатолійович

Член постійної комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту




Голуб Марія Василівна

Член постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування




Дубинський Сергій Петрович

Член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності




Дуплякін Олександр Олександрович

Секретар постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього  та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування




Єлагіна Катерина Юріївна

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції,  охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення



Загудаєв Віталій Вікторович

Член постійной комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів,  зовнішньоекономічної діяльності




Калініна Вікторія Павлівна

Заступник голови постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту




Коваленко Аліна Олександрівна

Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції,  охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення




Курдюкова Наталія Євгенівна

Голова постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності




Литвинов Дмитро Миколайович

Член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності




Макуха Олексій Миколайович

Член постійної комісії з питань освіти  та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту





Никитенко Євген Федорович

Член постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення




Нікулічев Юрій Юрійович

Член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності



Орденко Юрій Володимирович

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції,  охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення




Павленко Артем Юрійович

Заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції,  охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення




Пахомов Олександр Юрійович

Член постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва



Плахін Данило Андрійович

Секретар постійної комісії з питань питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності




Попов Андрій Олексійович

Член постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва




Родін Сергій Вікторович

Заступник голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності




Рубановський Віктор Володимирович

Секретар постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва



Руденко Віктор Іванович

Член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції,  охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення




Сербін Віктор Омелянович

Член постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього  та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування




Сергієнко Володимир Олександрович

Заступник голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів,  зовнішньоекономічної діяльності



Скачко Віталій Олександрович

Член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності


Солод Ростислав Юрійович

Член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів,  зовнішньоекономічної діяльності





Суков Геннадій Сергійович

Член постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього  та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування



Тарасевич Михайло Сергійович

Член постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності





Татьянко Андрій Вікторович

Голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього  та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування




Тітомир Наталія Вікторівна

Заступник голови постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього  та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування




Фоміна Світлана Олександрівна

Голова постійної комісії з питань освіти  та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту




Шакурова Олена Володимирівна

Секретар постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів,  зовнішньоекономічної діяльності





Шостак Ангеліна Едуардівна

Член постійної комісії з питань освіти  та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту