Адміністративні послуги управління праці та соціального захисту населення

Оновлено: 21 Лютого 2023, 10:01

1. призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (pdf, doc):
[pdf]- 100kb
[doc]- 60kb

2. надання допомоги по народженню дитини (pdf, doc):
[pdf]- 101kb
[doc]- 59kb

3. надання допомоги по усиновленню дитини (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 54kb

4. надання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (pdf, doc):
[pdf]- 95kb
[doc]- 36kb

5. надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 55kb

6. надання допомоги на дітей одиноким матерям (pdf, doc):
[pdf]- 100kb
[doc]- 41kb

7. надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (pdf, doc):
[pdf]- 94kb
[doc]- 39kb

8. призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства або дітям з інвалідністю (pdf, doc):
[pdf]- 115kb
[doc]- 79kb

9. призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка (pdf, doc):
[pdf]- 103kb
[doc]- 70kb

10. видача грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка (pdf, doc):
[pdf]- 104kb
[doc]- 71kb

11. надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю  (pdf, doc):
[pdf]- 108kb
[doc]- 67kb

12. надання грошової допомоги особі, яка здійснює догляд за особою з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу (pdf, doc):
[pdf]- 102kb
[doc]- 39kb

13. надання компенсаційної виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги (pdf, doc):
[pdf]- 102kb
[doc]- 38kb

14. надання компенсаційної виплати особам, які здійснює догляд за особою з інвалідністю 1 групи або особою, яка досягла 80 років (pdf, doc):
[pdf]- 98kb
[doc]- 36kb

15. надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 40kb

16. надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу твердого та рідкого пічного побутового палива (первинне звернення) (pdf, doc):
[pdf]- 115kb
[doc]- 58kb

17. з виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 38kb

18. з виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня» (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 55kb

19. надання державної соціальної допомоги дитині померлого годувальника (pdf, doc):
[pdf]- 106kb
[doc]- 44kb

20. взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, та видача довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО) (pdf, doc):
[pdf]- 86kb
[doc]- 73kb

21. надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 40kb

22. надання державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батьками – вихователями і прийомними батьками за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сімей за принципом «гроші ходять за дитиною» (pdf, doc):
[pdf]- 98kb
[doc]- 42kb

23. призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з чорнобильською катастрофою (pdf, doc):
[pdf]- 91kb
[doc]- 22kb

24. призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам (pdf, doc):
[pdf]- 127kb
[doc]- 59kb

25. призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт (pdf, doc):
[pdf]- 91kb
[doc]- 53kb

26. призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на чорнобильській аес, смерть яких пов’язана з чорнобильською катастрофою (pdf, doc):
[pdf]- 93kb
[doc]- 50kb

27. призачення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи (pdf, doc):
[pdf]- 93kb
[doc]- 61kb

28. призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю (pdf, doc):
[pdf]- 57kb
[doc]- 88kb

29. призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам (pdf, doc):
[pdf]- 92kb
[doc]- 59kb

30. призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які  супроводжують осіб з інвалідністю i та ii групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку (pdf, doc):
[pdf]- 91kb
[doc]- 58kb

31. призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 66kb

32. призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 58kb

33. встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни (pdf, doc):
[pdf]- 68kb
[doc]- 52kb

34. встановлення статусу учасника війни (pdf, doc):
[pdf]- 67kb
[doc]- 53kb

35. встановлення статусу члена сім’ї загиблого ветерана війни (pdf, doc):
[pdf]- 68kb
[doc]- 50kb

36. установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань (pdf, doc):
[pdf]- 100kb
[doc]- 135kb

37. установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці (pdf, doc):
[pdf]- 85kb
[doc]- 53kb

38. видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства (pdf, doc):
[pdf]- 90kb
[doc]- 56kb

39. видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю (pdf, doc):
[pdf]- 98kb
[doc]- 69kb

40. взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів україни „про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „про жертви нацистських переслідувань”(pdf, doc):
[pdf]- 100kb
[doc]- 67kb

41. взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю (pdf, doc):
[pdf]- 92kb
[doc]- 58kb

42. призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування (pdf, doc):
[pdf]- 96kb
[doc]- 69kb

43. видача направлень для проходження професійної адаптації учасників антитерористичної операції (pdf, doc):
[pdf]- 72kb
[doc]- 59kb

44. з виплати разової грошової допомоги до 5 травня відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» (pdf, doc):
[pdf]- 73kb
[doc]- 47kb

45. виплата соціальних стипендій студентам (pdf, doc):
[pdf]- 94kb
[doc]- 59kb

46. видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату (pdf, doc):
[pdf]- 113kb
[doc]- 120kb

47. установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій) (pdf, doc):
[pdf]- 104kb
[doc]- 143kb

48. призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам (pdf, doc):
[pdf]- 89kb
[doc]- 56kb

49. взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 128kb

50. призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю (pdf, doc):
[pdf]- 69kb
[doc]- 100kb

51. призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки (pdf, doc):
[pdf]- 88kb
[doc]- 56kb

52. видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. києві та севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем (pdf, doc):
[pdf]- 97kb
[doc]- 60kb

53. видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (pdf, doc):
[pdf]- 93kb
[doc]- 63kb

54. надання тимчасової державної соціальної допомоги непрапцюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (pdf, doc):
[pdf]- 103kb
[doc]- 42kb

55. надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (pdf, doc):
[pdf]- 103kb
[doc]- 42kb

56. надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (pdf, doc):
[pdf]- 101kb
[doc]- 42kb

57. надання одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованої території України, звільненим 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 року ( у розмірі 100тис.грн. за рахунок коштів державного бюджету) (pdf, doc):
[pdf]- 105kb
[doc]- 44kb

58. надання одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованої території України, звільненим 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 року у розмірі 50 тис. грн. за рахунок коштів обласного бюджету (pdf, doc):
[pdf]- 106kb
[doc]- 44kb

59. надання допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлена інвалідність (pdf, doc):
[pdf]- 104kb
[doc]- 48kb

60. відшкодовування вартості послуг за програмою «муніципальна няня» з догляду за дитиною до трьох років Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради(pdf, doc):
[pdf]- 111kb
[doc]- 55kb

61. надання допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях(pdf, doc):
[pdf]- 109kb
[doc]- 47kb

62. надання державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80 – річного віку та за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду та одержують пенсію відповідно до Закону України « Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» або Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової  служби , та деяких інших осіб» (pdf, doc):
[pdf]- 87kb
[doc]- 65kb

63. призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі (pdf, doc):
[pdf]- 112kb
[doc]- 74kb

64. призначення державної соціальної допомоги на догляд (pdf, doc):
[pdf]- 109kb
[doc]- 69kb


Телефони для консультацій (у робочий час):

☎️ 0506050158, 0634455642 – щодо питань призначення та виплати державних допомог;
☎️ 0954024151 – щодо питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
☎️ 0932343022 – щодо питань надання соціальних допомог та компенсацій окремим категоріям громадян.

❗️Телефони гарячих ліній працюють тільки по буднях, з 09:00 до 16:00.