Програма благоустрою міста Краматорська на 2020-2024 роки

Оновлено: 29 Вересня 2021, 15:55

Додаток

до рішення міської ради

29.04.2020 № 68/VII-186

ПРОГРАМА

БЛАГОУСТРОЮ МІСТА КРАМАТОРСЬКА НА 2020-2024 роки

I. Загальні положення

Програму благоустрою міста Краматорська розроблено з метою здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання території міста в належному стані, санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування.

Заходи Програми спрямовано на раціональне використання територій, будівель, інженерних споруд, відновлення ландшафтних та природних комплексів, об’єктів оздоровчого та історико-культурного призначення, забезпечення безпеки руху на вулицях міста тощо.

З 2005 року в місті затверджуються довгострокові Програми благоустрою міста, завдяки яким виконуються роботи з комплексної реконструкції скверів, ремонту автошляхів, відновленню ліній зовнішнього освітлення, озеленення та санітарного очищення міста. Програма благоустрою міста на 2020-2024 роки є логічним продовженням цієї роботи.

II. Сучасний стан благоустрою міста

Місто Краматорськ великий промисловий центр, розташований на площі більше ніж 35 тис. га.

Основні роботи з благоустрою на території міста здійснюють такі комунальні підприємства: КП «Дільниця з ремонту та утриманню автодоріг та споруд на них» (далі      КП «ДРУАС», КП «Міськсвітло», Комунальне-автотранспортне підприємство 052810 (далі КАТП-052810), СКП «Ритуальна служба».

Загальна довжина дорожніх мереж на території міста складає 550,8 км, на яких розташовано 22 автомобільних, 27 пішохідних мостів, 5 шляхопроводів, 13,5 тис. п.м. зливової каналізації. Загальна площа автошляхів та тротуарів, на яких постійно здійснюються роботи з механізованого та ручного прибирання від сміття і літній період, складає 540  тис. кв. м. Очистка від снігу та боротьба з ожеледицею в зимовий період виконується на площі більше 1 млн. кв. м.

Площа міських зелених насаджень на території міста становить більше 5 тис. га, у тому числі: сквери – 192,9 га; парки культури та відпочинку – 198 га; зелені насадження вздовж вулиць – 626 га. Загальна площа зелених насаджень, яка постійно охоплена доглядом комунального підприємства складає 169,1 га.

Загальна протяжність ліній зовнішнього освітлення міста складає 262,25 км. Комунальним підприємством «Міськсвітло» обслуговується 9784 світлоточки.

Контроль за утриманням 11 міських цвинтарів на території міста площею 164,5 та здійснює СКП «Ритуальна служба». З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автошляхах міста постійно  здійснюються роботи з утримання світлофорних об’єктів, дорожніх знаків.

III. Мета та основні завдання Програми

Основними напрямками та завданнями Програми є поліпшення стану дорожньо-мостового господарства міста, підвищення його експлуатаційних характеристик, забезпечення ефективної роботи міських мереж зовнішнього освітлення, безпеки руху на автошляхах міста, своєчасне виконання заходів з благоустрою міста: санітарна очистка, озеленення, утримання міських кладовищ, збереження пам’ятників.

Щорічно поточний ремонт виконується на площі 30-40 тис. кв. м. Для забезпечення нормативних термінів експлуатації доріг необхідне своєчасне та якісне виконання ремонтів доріг з застосуванням високоякісних матеріалів, сучасних машин та механізмів. Доцільно щорічно до 60 відсотків коштів, виділених на ремонт доріг, витрачати саме на капітальні ремонти, що в подальшому надасть можливість направляти кошти на не менш важливі роботи з благоустрою.

Загальна площа автошляхів та тротуарів, на яких постійно здійснюються роботи з механізованого та ручного прибирання від сміття в літній період, складає 540,0 тис. кв. м. Очистка від снігу та боротьба з ожеледицею в зимовий період виконується на площі більше 1 млн. кв. м. Програмою передбачені витрати на утримання доріг, поточний ремонт та утримання споруд на автошляхах міста.

Догляд за зеленими насадженнями (газони, дерева, чагарники, живі огорожі, квітники) здійснює комунальне підприємство «ДРУАС» на загальній площі 169 га. Щорічно на території міста висаджується більше 40 тс. кв. метрів квітників. З метою удосконалення естетичного вигляду виконуються роботи з формованого обрізання дерев на центральних вулицях міста, регулярна стрижка газонів, чагарників, видалення карантинних рослин тощо.

З 2007 року  на баланс КП «ДРУАС» передано історичні пам’ятники міста. За результатами обстеження технічного стану пам’ятників багато з них потребують поточного ремонту та щорічного фарбування і догляду. Програмою заплановане виконання поточного ремонту пам’ятників.

За 2019 рік в ході поточного ремонту ліній зовнішнього освітлення відновлено 346 світильників, 16,277 км проводу, встановлено 67 опор та 31 було замінено. Проведення ремонтних робіт виконується з впровадженням нового покоління світлотехніки, з використанням високоефективних та енергоекономічних натрієвих ламп, самонесучого ізольованого проводу, що дозволило досягти економічного ефекту, знизити кількість пошкоджень на лініях. З метою впровадження сучасних технологій та матеріалів програмою також передбачені роботи з капітального ремонту ліній зовнішнього освітлення на вулицях міста, селищ і на внутрішньо квартальних територіях.

Планується виконання робіт з відновлення ліній зовнішнього освітлення та їх підключення до приладів обліку на селищних вулицях, що надасть можливість програмувати графіки підключення на кожну декаду місяця, тобто більше використовувати природне освітлення, завдяки чому, не дивлячись на збільшення кількості працюючих світлоточок, використання електроенергії щорічно буде зменшуватись.

Для забезпечення якісного санітарного очищення міста згідно щорічно затверджує мого Списку, який затверджується постійною діючою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами, здійснюється прибирання стихійних звалищ на території міста.

В рамках санітарного очищення міста здійснюється підбір загиблих тварин з наступною утилізацією в біометричній ямі.

Для підтримання контейнерного парку у належному робочому та естетичному стані регулярно проводиться їх фарбування та ремонт.

Забезпечується встановлення біотуалетів на масові заходи, їх доставка, заправка, обслуговування та прибирання.

Здійснюється перебудова системи санітарної очистки міста на контейнера ТПВ об’ємом 1,1 м3, які відповідають  Національному стандарту України «Контейнери для побутових відходів. Загальні технічні вимоги ДСТУ 8476:2015»

Програмою передбачене приведення місць встановлення контейнерів ТПВ  у відповідність Національним стандартам України «Настанова з улаштування контейнерних майданчиків» ДСТУ-Н Б.2.2-7:2013, придбання сміттєвозів з заднім завантаженням (об’ємом до 18 м3)

Також планується придбання контейнерів ТПВ об’ємом 8 куб. м. для збирання великогабаритних та ремонтних відходів. Оптимізація перевезення великогабаритних, ремонтних відходів та відходів зеленого походження  міста відповідно до схеми санітарної очистки міста.

Контроль за 11 міських кладовищ на території міста площею 164,3 га здійснює СКП «Ритуальна служба». За рахунок коштів місцевого бюджету утримуються доглядачі, виконуються роботи з поточного ремонту ритуальних будівель, санітарне очищення територій та сплачуються комунальні послуги, проводиться ремонт та влаштування шлакових доріг.

Відповідно до Закону України «Про поховання і похоронну справу» програмою передбачаються заходи з улаштуванням огорожі та організації охорони на міських кладовищах.

IV. Нормативне забезпечення

Нормативно-правове забезпечення реалізації завдань Програми передбачає виконання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів відповідно до Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про дорожній рух», «Про поховання та похоронну справу», «Про відходи» та інш.

V. Фінансове забезпечення

Фінансування Програми здійснюється у межах асигнувань, передбачених місцевим та державним бюджетами, а також і з інших джерел, не заборонених законодавством.

Під час реалізації Програми можливі корегування, пов’язані з фактичним надходженням коштів, уточнення об’ємів робіт після розробки та затвердження проектно-кошторисної документації та виходячи з можливостей бюджету.

Об’єм витрат на забезпечення заходів Програми відображені в додатку до неї.

VI. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням програми та координацію роботи по виконанню заходів Програми покладено на відділ комунального господарства Краматорської міської ради.

VII. Очікуваний результат

Виконання програми дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері житлово-комунального господарства, створити сприятливі умови для життєдіяльності людини, збереження довкілля і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Секретар міської ради                                                     Д.В. Ошурко


Додаток

до рішення міської ради

27.08.2021 № 14/VIII-781

Додаток до Програми

Розподіл фінансування заходів Програми благоустрою міста Краматорська на 2020-2024 роки

№ п/п Заходи Орієнтована вартість, тис. грн.
за роками Разом
2020 2021 2022 2023 2024
1 2 3 4 5 6 7 8
1. Дорожньо-мостове господарство – всього, у т.ч.: 234 900,0 305 400,0 585 800,0 234 750,0 249 750,0 1 299 100,0
  Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт автодоріг міста з розробкою проектно-кошторисної документації: вул. 8-го Березня, вул. Слов’янська, вул. Силаєва, вул. Ринкова, проспект Металургів, вул. Миколи Древетняка, вул. Сіверська, вул. Старогородська, вул. В. Садова, вул. Проїзна, вул. Академічна, вул. Хабаровська, дорога на Комишуваху, вул. Мічуріна, вул. Паркова, вул. Центральна, вул. Шота Руставелі, вул. Н. Курченко, автомобільна дорога біля парку культури та відпочинку ім. Пушкіна від вул. Дружби до вул. Маяковського   100 000,0 35 000,0 180 000,0 40 000,0 40 000,0 395 000,0
  Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт тротуарів міста з розробкою проектно-кошторисної документації: вул. Паркова, вул. Ювілейна, вул. Катеринича, вул. Я. Мудрого, вул. Академічна, вул. Маяковського, вул. Дружби, вул. Велика Садова, вул. Сіверська, бул. Машинобудівників,                             бул. Краматорський, вул. Конрада Гампера, вул. Румянцева,         вул. Марата, вул. Дніпровська, вул. Марії Приймаченко, проспект Миру. 48 000,0 38 000,0 55 000,0 40 000,0 44 000,0 225 000,0
  Капітальний ремонт доріг внутрішньо-квартальних територій та тротуарів з розробкою проектно-кошторисної документації: вул. Комерційна, 3,5,7, бул. Краматорський , 12, вул. Двірцева, 42 13 000,0 19 000,0 20 000,0 22 000,0 25 000, 99 000,0
1 2 3 4 5 6 7 8
  внутрішньо-квартальна дорога від ж.б. №17 по вул. М.Приймаченко та до ж.б.№16, н.б. №18 по бул. Краматорському, вул. Південна, 17, внутрішньо-квартальна дорога в районі ж.б. №71 по вул. Паркова та ж.б. №54 по вул. Ювілейна, бул. Краматорський,11, вул. Н. Курченко, 18,20,24, вул. Піщаного,3,5,7,11, вул. Двірцева, 50, вул. Лікарська, 17, 19, вул. Кирилкіна, 1,3,5,7,9,11,13,15, вул. Магнітогорська, 8, вул. Румянцева, 18, вул. Двірцева,27,31,33,37,39,43, вул. Н. Курченко, 21, внутрішньо-квартальна дорога в районі ж.б.№ 22 по вул. Лазо та ж.б.31,33,35 по вул. Маяковського, внутрішньо-квартальна дорога в районі ж.б.№ 29 по вул. Лазо та ж.б. 9 по вул. Соціалістична, вул. Лазо, 33,35,37,39,41,43,45, вул. О. Вишні, 3,13,25,27, пров. Інтернату, вул. Хабаровська, 40, бул. Краматорський, 15, вул. Н. Курченко, 33.              
  Капітальний ремонт мостів та шляхопроводів з розробкою проектно-кошторисної документації всього, у т.ч.: шляхопровід по вул. Конрада Гампера (Горького), шляхопровід по вул. Танкістів, мост через р. Друга Біленька (в р-ні колишнього КСП “Веселий”, мост через р. Казений Торець по вул. Ковтюха (сел. Красноторка), мост через р. Казений Торець по вул. Лазаревська (сел. Красноторка), мост через р. Перша Біленька по вул. О. Тихого, мост через р. Бичок по вул. 8 Березня (сел. Іванівка), мост через р. Бичок по вул. К. Федько (сел. Красноторка), мост через р. Бичок по вул. Краматорська, мост через річку К. Торець по вул. Івана Кожедуба у селищі Красноторка, шляхопровід по вул. Магістральна-вул. Лівоборежна, сел. Ясногірка, мост через річку Казений торець по вул. Конрада Гампера.   7 000,0 97 000,0 240 000,0 45 000,0 50 000,0 439 000,0
1 2 3 4 5 6 7 8
  Капітальний ремонт зливної каналізації з розробкою проектно-кошторисної документації: вул. Дружби (Леніна), вул. В.Садовій, вул. Шури Назаренко,                    вул. Радгоспній, вул. Комерційна (Островського), пр-ту Миру,               вул. Михайла Силаєва (Червоної Кінноти), б-р. Машинобудівників (р-н вул. Марата),в районі площі Миру  (ім. В.І. Леніна) площі Привокзальної, вул. В.Стуса, вул.Шкільна, вул.Гампера, вул. Черняховського, вул.Аероклубна, вул.Маяковського 4 200,0 4 500,0 4 800,0 4 800,0 4 800,0 23 100,0
  Поточний ремонт дорожнього покриття доріг і тротуарів, всього, у т.ч.: 62 700,0 64 150,0 98 000,0 81 450,0 84 450,0 390 750,0
  на автошляхах міста 22 000,0 31 000,0 28 000,0 30 000,0 32 000,0 143 000,0
  на автошляхах зі шлаковим покриттям 2 900,0 3 000,0 3 000,0 3 200,0 3 200,0 15 300,0
  на внутрішньо-квартальних проїздах та тротуарах 15 900,0 17 500,0 17 000,0 18 000,0 19 000,0 87 400,0
  на автошляхах селищ міста зі шлаковим покриттям 3 000,0 3 000,0 6 000,0
  на тротуарах селищ міста 5 000,0 5 000,0 10 000,0
  Гідродинамічне очищення зливної каналізації мулососною установкою 3000,0 3000,0 3 000,0 3 000,0 3 000,0 15 000,0
  Поточний ремонт споруд на автошляхах міста: Павільйони очікування громадського транспорту, підземні переходи, пішохідні мостики, мости, турнікетні огородження, зливова каналізація, урни, лави, інформаційні стенди, дитячі ігрові майданчики тощо 900,0 1 500,0 2 000,0 2 250,0 2 250,0 8 900,0
  Утримання автодоріг міста та споруджень на них 18 000,0 25 000,0 22000,0 25000,0 25 000,0 115 000,0
  Поточний середній ремонт алей у парку культури та відпочинку «Ювілейний» 13 400,0 15 000,0 28 400,0
  Технічний нагляд за будівництвом об’єкта: «Поточний середній ремонт алей у парку культури та відпочинку “Ювілейний” 150,0 150,0
  Придбання та встановлення зупинок громадського транспорту 1 000,0 1000,0 1500,0 1500,0 5 000,0
  Придбання та встановлення лав 1000,0 1 000,0 2000,0
2. Утримання та ремонт насосної станції по вул.  Михайла Силаєва 400,0 400,0 400,0 500,0 500,0 2 200,0
3. Утримання та ремонт фонтанів 850,0 2 000,0 2 000,0 2 100,0 2 200,0 9 150,0
1 2 3 4 5 6 7 8
4. Утримання скверів 1 000,0 1 200,0 1300,0 1 400,0 4 900,0
5. Придбання посипкового матеріалу для зимового утримання доріг (пісок, сіль) 2 200,0 2 300,0 4 500,0
6. Придбання паливно-мастильних матеріалів для зимового утримання доріг 1 200,0 1 300,0 2 500,0
7. Придбання самоскидів з обладнанням (6 од.) 12 000,0 12 000,0
8 Придбання тракторів «Бєларус» з обладнанням (5 од.) 4 100,0 4 100,0
9. Озеленення, всього, у т.ч.: 18 600,0 28 528,8 21 120,0 22 660,0 24 400,0 114 608,8
  Капітальний ремонт зелених насаджень з розробкою проектно-кошторисної документації:
вул. Двірцева (від вул. Василя Стуса (Соціалістична) до вул. Ювілейної));
вул. Богдана Хмельницького (від вул. Академічна (Шкадінова) до Б. Машинобудівників);
Б. Машинобудівників (від вул. Дружби (Леніна) до площі Ганни Тищенко  (Комсомольської));
вул. Дружби (Леніна), в районі мобільного відкритого штучного катка « КрамГлобалАрена»;
вул. Василя Стуса (Соціалістична)  (від вул. Двірцевої до вул. Катеринича); вул. Василя Стуса (Соціалістична) ( від вул. Богдана Хмельницького до вул. Двірцевої), вул. Танкістів; вул. О.Тихого (навпроти автосалонів «АЛЕКС СХІД»); балки «Кутової»
1 500,0 2 500,0 2 200,0 2 200,0 2 000,0 10 400,0
  Облаштування газонів на вулицях міста 600,0 1 600,0 500,0 500,0 500,0 3 700,0
  Утримання, ремонт та догляд за зеленими насадженнями 15 000,0 20 000,0 16 000,0 18 000,0 20 000,0 89 000
  Висадження квітників 1 000,0 2 000,0 1 100,0 1 200,0 1 200,0 6500,0
  Інвентаризація зелених насаджень 500,0 500,0 500,0 500,0 500,0 2 500,0
  Придбання рулонного газону 400,0 400,0
1 2 3 4 5 6 7 8
  Придбання хімічних препаратів для боротьби з амброзією 550,00 800,00 250,00 200,00 1 800,00
  Придбання оприскувачів (ранцевих) 30,0 20,0 10,0 60,0
  Придбання мотокос 138,8 138,8
  Придбання тракторів-косарок 810,0 810,0
  Облаштування системи поливу у скверах 10000,0 10000,0
10 Технічна інвентаризація та паспортизація дитячих ігрових майданчиків, які знаходяться на балансі КП “ДРУАС” 200,0 200,0
11 Отримання дозволу на спеціальне водокористування зливової 180,0 180,0
  каналізації м. Краматорська
12. Ремонт та утримання пам’ятників – всього, у т.ч.: 200,0 200,0 200,0 200,0 200,0 1 000,0
  Утримання, демонтаж та поточний ремонт пам’ятників 200,0 200,0 200,0 200,0 200,0 1 000,0
13. Зовнішнє освітлення – всього, у т.ч.: 26 996,2 57 775,0 40 329,0 47 694,0 55 834,0 228 628,2
  Капітальний ремонт, будівництво та реконструкція зовнішнього освітлення вулиць з розробкою проектно-кошторисної документації, всього в т.ч.: вул. Олекси Тихого, вул. Танкістів, вул. Дружби, вул. Дніпровська,  вул. Марії Приймаченко,  вул. Двірцева,   бул. Машинобудівників,  вул. Марата,  вул. Б. Хмельницького, вул. Квітуча, вул. Архипа Куїнджи (Щербакова), вул. Клубна (с. Семенівка)вул. Райдужна,  пр-т Миру, вул. Рум’янцева, вул. Академічна,  вул. Ярослава Мудрого, вул. Івана Болкунова (Косіора), вул. Ринкова, вул. Остапа Вишні, вул. Шури Назаренко, вул. Комерційна (Островського), с. Прокатчиків, сквер Героїв по вул. Героїв України (Вознесенського), вул. Краматорська, вул. Шкільна, вул. Хабаровська,  вул. Аероклубна, вул. Часов`ярська, вул. Бикова, вул. Маяковського, вул. К. Гампера, площа «Привокзальна», сквер «Шевченка», сквер за будівлею ПКіТ «НКМЗ», сквер «Матері». 4800,0 21 200,0 7 000,0 9 000,0 10 000,0 52 000,0
  Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення внутрішньо квартальних територій 1500,0 10 000,0 2 160,0 2 592,0 3 110,0 19 362,0
  Поточний ремонт зовнішнього освітлення та підключення до приладів обліку на вулицях селищ 2 200,0 2 640,0 3 168,0 3 800,0 4 562,0 16 370,0
1 2 3 4 5 6 7 8
  Поточне обслуговування, поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення міста 3 800,0 7 600,0 8 500,0 9 500,0 10 800,0 40 200,0
  Витрати на електроенергію для зовнішнього освітлення міста 12 903,6 15 484,0 18 580,0 22 297,0 26 756,0 96 020,6
  Реконструкція освітлення пішохідних переходів з метою підвищення безпеки дорожнього руху з розробкою ПКД 500,0 500,0 500,0 1 500,0
  Технічне обслуговування та супровід оптичної мережі з встановленими засобами відеоспостереження 292,6 351 421,0 505,0 606,0 2 175,6
  Реконструкція госпрозрахункових вузлів обліку електричної енергії на пунктах вмикання зовнішнього освітлення 1 000,0 1 000,0
14. Санітарне очищення міста – всього, у т.ч.: 38 700,0 660 55,0 14 430,0 13 310,0 13 450,0 145 945,0
  Прибирання стихійних звалищ 1 500,0 2 500,0 1 200,0 1 000,0 1 000,0 7 200,0
  Регулювання чисельності безпритульних тварин 1 030,0 1 070,0 1 110,0 1 150,0 1 200,0 5 560,0
  Обслуговування контейнерів для збору ТПВ 300,0 300,0 300,0 300,0 300,0 1 500,0
  Обслуговування біотуалетів 200,0 230,0 180,0 120,0 100,0 830,0
  Обслуговування зоокомплексів Pet-пакет “Прибери за своїм улюбленцем” 30,0 30,0 40,0 40,0 50,0 190,0
  Утримання полігону ТПВ 800,0 800,0 900,0 1 000,0 3 500,0
  Придбання елементів благоустрою (контейнери, урни, лави, альтанки, бар’єрні стовпці та тощо) 3 500,0 3 000,0 2 000,0 1 000,0 1 000,0 10 500,0
  Нове будівництво модульних громадських вбиралень (тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності) з виготовленням ПКД 3 000,0 1 800,0 1 800,0 1 800,0 1 800,0 10 200,0
  Придбання 8 од. сміттєвозів 7 500,0 33 000,0 40 500,0
  Облаштування споруд для збору  побутових відходів , а саме майданчиків для збирання ТПВ 3 000,0 2 000,0 2 000,0 2 000,0 2 000,0 11 000,0
  Придбання підіймально-транспортувального обладнання портального типу(«скіп-лифт»). 2 000,0 2 000,0 4 000,0
  Придбання контейнерів ТПВ для збирання великогабаритних та ремонтних відходів 8 куб.м. 3 000,0 2 000,0 2 000,0 2 000,0 2 000,0 11 000,0
  Придбання контейнерів для роздільного збирання ТПВ 1,1куб.м. 1 000,0 1 000,0 1 000,0 1 000,0 1 000,0 5 000,0
  Автоматична мийка з локальними очисними спорудами на підприємстві  з виготовленням ПКД 100,0 5 000,0 5 100,0
  Комплекс утилізації відходів 4 000,0 4 000,0
  Придбання навантажувача фронтального (місткість ковшу 2 куб.м.) 2 500,0 2 500,0
  Придбання 5 од. самоскидів (ємність кузову до 9 куб.м.) 2 000,0 9 000,0 11 000,0
1 2 3 4 5 6 7 8
  Придбання вантажно-пасажирського автомобіля 800,0 800,0
  Облаштування контейнерних майданчиків 3 000,0 3 000,0 2 000,0 2 000,0 2 000,0 12 000,0
  Придбання автомобіля для мийки та дезінфекції контейнерів ТПВ 4 500,0 4 500,0
  Фінансова підтримка КАТП-052810 240,0 240,0
15. Придбання пасажирського автомобіля 570,0 570,0
16. Ритуальне обслуговування, всього, у т.ч.: 16 747,6 13 254,2 12 744,2 13 574,2 14 374,2 70 694,4
  Будівельні роботи на Новому кладовищі з розробкою проектно-кошторисної документації, всього: будівництво ритуального приміщень, зовнішніх мереж енергопостачання, водопостачання, каналізації 1000,0 1 100,0 1 000,0
  Капітальний ремонт та будівництво з розробкою проектно-кошторисної документації, всього, у т.ч. 1205,0 1 155,0 905,0 990,0 1 045,0 5 300,0
  огорожі на міських кладовищах: по вул. Аероклубна, Жовтневе, Нове кладовище, Іванівське, Веселківське, Артемівське, по вул. Ферганська 1100,0 1 050,0 800,0 900,0 1 000,0 4 850,0
  Оформлення проекту землеустрою на 9 кладовищ 90,0 90,0 90,0 90,0 45,0 405
  Оформлення право власності на нерухомість на кладовищах: по вул. Дружби, Аероклубна, Іванівське, Артемівське, Жовтневе 15,0 15,0 15,0 45,0
  Поточний ремонт, всього, в т.ч.: 435,5 645,0 855,0 1 065,0 1 275,0 4 275,5
  асфальтобетонного та шлакового покриття доріг кладовищ 400,0 600,0 800,0 1 000,0 1 200,0 4 000,0
  ритуальних приміщень на кладовищах: по вул. Дружби, Аероклубна, Іванівське, Артемівське, Жовтневе 20,0 25,0 30,0 35,0 40,0 150,0
  огорож на кладовищах: по вул. Дружби, Аероклубна, Артемівське, Жовтневе, Лазурний 15,0 20,0 25,0 30,0 35,0 125,0
  Утримання кладовищ, всього, у т.ч.: 9 235,1 10 354,2 10 984,2 11 519,2 12 054,2 54 146,9
  видалення аварійних дерев 200,0 300,0 400,0 400,0 400,0 1 700,0
  утримання кладовищ (оплата праці наглядачів, прибиральників, комунальні платежі та матеріальні виплати) 4 000,9 4 300,0 4 600,0 4 900,0 5 200,0 23 000,9
  прибирання території кладовищ від сміття 800,0 900,0 1000,0 1100,0 1200,0 5 000,0
  утримання та ремонт пам’ятників 50,0 70,0 70,0 75,0 80,0 345,0
  витрати на поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, знайдених невпізнаних трупів 270,0 570,0 600,0 630,0 660,0 2 730,0
  витрати на транспортування невідомих померлих на судмедекспертизу 1 200,0 1 500,0 1 600,0 1 700,0 1 800,0 7 800,0
  охорона міських кладовищ 2 714,2 2 714,2 2 714,2 2 714,2 2 714,2 13 571,0
  Придбання автобусів 4 000,0 4 000,0
  Придбання вантажного автомобіля 800,0 800,0
  Придбання 4 од. мотокос, 1 од. бензопили 72,0 72,0
  Всього: 337 393,8 491 888,0 705 823,2 336 088,2 362 108,2 2 233 271,40