У Краматорську учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл перевели на дистанційне навчання

26.01.2022, 09:50, 283,

25 січні у Краматорську відбулося спільне засідання комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під головуванням заступниці міського голови Олени Катальнікової.

На порядку денному розглянули питання про погіршення епідемічної ситуації в місті та контролю за дотриманням протиепідемічних заходів у зв’язку з цим.

Як зазначила завідувач Краматорської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Людмила Хомякова, станом на ранок 24 січня у місті зареєстровано 19 508 підтверджених випадків на  COVID-19. Серед захворілих 1255 дітей віком до 17 років. За останній тиждень кількість хворих зросла більше ніж в 2 рази та склала 295 осіб. Особливо зросла захворюваність серед дітей та за два останні дні склала більше 100 осіб.

Тому комісія та штаб вирішили перевести учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл на дистанційне навчання з 26 січня по 12 лютого (включно) 2022 року, відновити навчальний процес у звичайному режимі з 14 лютого 2022 року. Рішення щодо збереження або скасування дистанційної форми навчання прийматиметься комісією з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з урахуванням епідемічної ситуації на території міста Краматорськ.

Навчання молодших класів повинно здійснюватися з виконанням постанови Головного державного санітарного лікаря України № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням COVID-19».

Навчальні заклади вищої та професійно-технічної освіти будуть приймати рішення щодо форми навчання з урахуванням поточної епідситуації в місті та рівня захворюваності серед студентів та викладачів.

 Керівникам міських  підприємств, установ та організацій рекомендовано забезпечити суворе дотримання встановлених постановою Кабміну № 1236 від 9 грудня 2020 року вимог.

Посилюються карантинні заходи у транспорті, на ринках, супермаркетах, торгівельних центрах, закладах громадського харчування, побутового обслуговування тощо.