​​У Краматорську триває збір пропозицій щодо перейменування деяких міських топонімів


🗣 Краматорська міська військова адміністрація пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиць міста.

📄 Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі до 14.02.2023 року включно, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

📝 Пропозиції можна надсилати на електронну адресу Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради yprgp@krm.gov.ua, у письмовій формі на адресу 84301, м. Краматорськ, вул. Ювілейна, 44 або за допомогою форми https://forms.gle/d9d2a5QMs4sJvNm87.

ℹ️ Громадське обговорення відбувається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження порядку громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв історичних подій».