Краматорська міська рада приєднується до проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні»

24.06.2020, 09:31, 110,

«Демократичне врядування у Східній Україні»

    Центр розвитку інновацій сумісно із Краматорською міською радою запускає ініціативу на Сході України “Міцне партнерство – сталий бюджет участі”, який буде реалізовано у Краматорську за підтримки USAID в рамках проєкту “Демократичне врядування у Східній Україні”.

    Мета ініціативи – допомогти у розвитку місцевої демократії, співпраці між владою та громадськістю через електронні інструменти, тобто шляхом е-розвитку.

    Проєкт спрямований на створення прозорого бюджетного процесу та залучення громадськості до вдосконалення міських цільових програм на основі аналізу даних із використанням е-рішень.

    Запрошуємо небайдужих мешканців Краматорська та Слов’янська пройти коротке опитування щодо розвитку міст та долучення мешканців із використанням е-рішень – https://forms.gle/hzF2fuaCp5gg2uWy6

      Про організаторів:

   Проєкт “Демократичне врядування у Східній Україні” – п’ятирічий проект, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), направлений на зростання суспільної впевненості та довіри між громадянами та органами влади на Cході країни, краще розуміння ключових реформ, нових можливостей і суспільних змін. Проект працює в Донецькій та Луганській областях та спрямований на розширення участі громадян у процесах врядування на основі інклюзивних і демократичних громадянських цінностей, підвищення ефективності надання державних послуг, інтеграцію відокремлених, уразливих та ізольованих спільнот, та зміцненню громадської ідентичності. Проект є одним із інструментів досягнення ширшої мети USAID у сфері розвитку та пом’якшенню наслідків російської агресії проти України.

   Центр Розвитку Інновацій  спеціалізується на дослідженнях, інноваціях та проєктах, які спрямовані на розвиток демократії участі, зокрема е-демократії. ЦРІ зробив вагомий внесок у розвитку в Україні е-петицій, громадських бюджетів, якими користується понад 3 млн українців. Також – смарт громад, управління на основі аналізу даних, які зараз розвивають у понад 50 громад та міст України.