Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади»


Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу (далі –АРВ).

Управлінням містобудування та архітектури Краматорської міської ради розроблено даний проєкт рішення з метою приведення нормативного акту у відповідність до законодавства України та врегулювання взаємовідносин, що виникають між Краматорською міською радою та розповсюджувачами зовнішньої реклами, які передбачають її розміщення на території Краматорської територіальної громади відповідно до вимог чинного законодавства.

Підставою для розробки проєкту є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу» від 11.07.2003 № 1121-IV, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реклами» від 18.03.2008 № 145-VІ, Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 № 2067 (зі змінами).

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акта визначає порядок розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади.

Ознайомитись з проєктом регуляторного акта та АРВ можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» 24.05.2021.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі з 24.05.2021 по 24.06.2021 року за адресою: вул. Бєляєва, 113, м. Краматорськ, 84320, або на електронну адресу: kramarchitec@krm.gov.ua.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надаються за телефоном: 42-00-48.

Відповідальна особа – начальник управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради Соболєв К.О.

Громадські слухання проєкту рішення міської ради відбудуться 07.07.2020 о 15-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради (2-й поверх, каб. 215) за адресою: площа Миру, 2.

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у строки та спосіб визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики».

Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради