Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проєкт регуляторного акта – проєкт рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник: управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради.

Мета проєкту рішення: приведення нормативного акту у відповідність до законодавства України та врегулювання взаємовідносин, що виникають між Краматорською міською радою та розповсюджувачами зовнішньої реклами, які передбачають її розміщення на території Краматорської територіальної громади відповідно до вимог чинного законодавства.

Підставою для розробки проєкту є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акта визначає порядок розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади.

Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: https://krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі або на електронну адресу: kramarchitec@krm.gov.ua, протягом одного місяця з дати розміщення проєкту даного рішення та аналізу його регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради за адресою: вул. Бєляєва, 113, м. Краматорськ, 84320.

Консультації надаються за телефоном: 420048.

Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради