Голова Ясногірського старостинського округа відзвітував за перший рік на посаді


Усього рік тому, у результаті реформи децентралізації Ясногірська селищна рада припинила своє існування й стала Ясногірським старостинським округом у складі Краматорської міської територіальної громади. Учора староста Микола Гребенюк звітував перед громадою, підбиваючи підсумки року, що минає, а також ділився планами на майбутнє.

До заслуховування звіту доєднались також міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, його перший заступник Роман Зенов та заступник Олена Катальнікова, керуюча справами виконкому Ірина Славинська.

Під час звітування Микола Гребенюк також представив нового поліцейського офіцера громади. Він буде працювати на окрузі, незабаром у нього з’явиться напарник. Поліцейські офіцери працюватимуть безпосередньо на старостинському окрузі та, в першу чергу, в інтересах його мешканців. У будівлі колишньої селищної ради для них буде облаштовано поліцейську станцію, за фінансової участі місцевого бюджету придбано службовий автомобіль.

“Я, як міський голова, слідкую за роботою старост, але оцінку їм дають, у першу чергу, мешканці округу. Тому мені важливо бути присутнім на таких зустрічах, аби зрозуміти – чи збігається інформація від старости, щодо стану справ на окрузі із думкою мешканців нашої громади”, – розповів міський голова, коментуючи мету свого візиту.

Після звітування ясногірці мали змогу задати питання та отримати відповіді на них від старости округу або голови Краматорської громади. Олександр Гончаренко також розповів присутнім про плани міської влади у найближчому майбутньому відремонтувати шляхопровід по вулиці Магістральній та побудувати новий дитячий садок по вулиці Миколаївській. “Ці проєкти фінансово потребують таких обсягів коштів, яких не те що в старостинському окрузі, їх і у міста немає. Тому ми працюємо на залученням коштів бюджетів вищих рівнів та міжнародних програм, аби їх профінансувати якомога скоріше”, – зазначив міський голова.

Ознайомитись із повним текстом звіту старости Ясногірки можна за посиланням.