Голова Красноторського старостинського округу відзвітувала за рік роботи на посаді


Старости Краматорської міської територіальної громади продовжують звітувати про результати роботи за рік. 15 грудня у будівлі колишньої Красноторської селищної ради за участі міського голови Олександра Гончаренка, його Першого заступника Романа Зенова, керуючого справами виконкому Ірини Славинської, депутатів міської ради та небайдужих мешканців громади відбувся публічний звіт голови Красноторського старостинського округу Людмили Панасенко.

Звітуючи староста також представила мешканцям округу нових поліцейських офіцерів громади. Якраз на завершальному етапі перебуває ремонт приміщення, де розміщуватиметься поліцейська станція. За участі міського бюджету придбано 2 службових автомобілі.

Красноторці активно ставили питання керівництву міста. Традиційно, присутні найчастіше порушували теми стосовно ремонту та утримання дорожнього господарства, комунікацій, зовнішнього освітлення та водогонів. Усе частіше мешканці віддалених селищ скаржаться на випадки вивезення сміття у лісосмуги та в поля поруч зі старостинським округом. «Зараз у вас на місці будуть поліцейські офіцери громади, вони з вами на зв’язку постійно, – каже Олександр Гончаренко, – як тільки помітили машину – повідомляйте їм. Ми ж спеціально за кошти міста їм придбали автомобілі, щоб вони були мобільні та допомагали мешканцям тоді, коли це дійсно потрібно».

З повним текстом звіту можна ознайомитись за посиланням.