Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо проєкту рішення міської ради «Про затвердження програми фінансової підтримки малого та середнього підприємництва, спрямованої на створення нових робочих місць на території Краматорської територіальної громади на 2022-2025 роки»

Оновлено: 02 Лютого 2022, 17:37

Відділ розвитку інфраструктури та впровадження житлових програм управління економічного розвитку виконавчого комітету Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадських обговорень щодо проєкту рішення міської ради «Про затвердження програми фінансової підтримки малого та середнього підприємництва, спрямованої на створення нових робочих місць на території Краматорської територіальної громади на 2022-2025 роки»  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проєктом рішення можна на офіційному вебсайті Краматорської міської ради в підрозділі «Проєкти МР»  розділу «Останні документи» від 02.02.2022 р..

Громадські обговорення проводитимуться у форматі електронних консультацій.

Пропозиції і зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому (електронному) вигляді протягом 15 днів з моменту розміщення даного інформаційного повідомлення на офіційному вебсайті Краматорської міської ради.    

Контактна інформація:

  • 84313, м. Краматорськ, пл. Миру, 2, відділ розвитку інфраструктури та впровадження житлових програм управління економічного розвитку;
  • ел. адреса: infro@krm.gov.ua.

          Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальних відділу розвитку інфраструктури та впровадження житлових програм управління економічного розвитку виконавчого комітету Краматорської міської ради – Юдіна Тетяна Сіражутдинівна (тел. 485517).

           Інформацію про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Краматорської міської ради в підрозділі «Відкритість» розділу «Е-консультації з громадськістю» від 22.02.2022 р..

Відділ розвитку інфраструктури

та впровадження житлових програм

управління економічного розвитку


Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: