Електронні консультації з громадськістю

Оновлено: 13 Травня 2020, 15:24

1. Виконавчий орган міської ради, що проводить публічні громадські обговорення у формі електронних консультацій:

Відділ охорони здоров’я Краматорської ради.

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проект рішення «Про затвердження прейскурантів цін на стоматологічні послуги для комунальних некомерційних підприємств «Стоматологічна поліклініка № 1» і «Стоматологічна поліклініка № 2» Краматорської міської ради»

3. Варіанти вирішення питання:

До 01.04.2020 року, комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 1» Краматорської міської ради і комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 2» Краматорської міської ради надавали стоматологічну медичну допомогу мешканцям міста за кошти місткого бюджету. Відповідно до реалізації реформування системи охорони здоров’я України із 01.04.2020 року комунальні некомерційні підприємства, уклавши договори на фінансування із Національною службою здоров’я України (надалі –НСЗУ) будуть отримувати кошти за надання медичної допомоги безпосередньо із НСЗУ. У зв’язку з тим, що укладені договори передбачають надання стоматологічної допомоги тільки дітям від 1 до 16 років та невідкладну стоматологічну допомогу в розмирі 9 грн. 19 коп. на одного пацієнта, копії договорів із НСЗУ (№ 0375-e420-p000,№0364-e420-p000), суми коштів затверджених на 2020 рік складає 14,4% «Стоматологічна поліклініка № 1» та 12,6% «Стоматологічна поліклініка № 2» від потреби. Виникає питання скорочення штатної чисельності працівників з послідуючою реорганізацією підприємств шляхом об’єднання або закриття.

Таким чином, схвалення проекту рішення «Про затвердження прейскурантів цін на стоматологічні послуги для комунальних некомерційних підприємств «Стоматологічна поліклініка № 1» і «Стоматологічна поліклініка № 2» Краматорської міської ради.» є одним із варіантів вирішення питання проблеми фінансування та залишення медичних працівників із можливістю надання стоматологічної медичної допомоги мешканцям міста в умовах економічної конкуренції.

4. Дія прийнятого рішення поширюватиметься на усіх мешканців, гостей міста Краматорськ та мешканців навколишніх міст, сіл та районів.

5. Наслідком схвалення Проект рішення «Про затвердження прейскурантів цін на стоматологічні послуги для комунальних некомерційних підприємств «Стоматологічна поліклініка № 1» і «Стоматологічна поліклініка № 2» Краматорської міської ради.» буде надаватись гарантована вторинна стоматологічна медична допомога.

6.Проведення публічних громадських обговорень у формі електронних консультацій розпочато з часу оприлюднення оголошення інформаційного повідомлення про публічні громадські обговорення у формі електронних консультацій.

Пропозиції та зауваження з приводу проекту рішення «Про затвердження прейскурантів цін на стоматологічні послуги для комунальних некомерційних підприємств «Стоматологічна поліклініка № 1» і «Стоматологічна поліклініка № 2» Краматорської міської ради.» можуть надаватися в письмовій формі на електронну адресу zdrav@krm.gov.ua та усній формі за телефоном (0626)44-12-69, 44-12-69, 41-82-15, протягом 15 календарних днів, починаючи з дати оприлюднення цього оголошення.

7. Громадське обговорення у формі електронних консультацій:

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

8. Консультації з питання, що винесено на обговорення, надаються за телефоном: 441269

9. Відповідальна особа: начальник відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Мельник Валерія Павлівна.

10. Строки і спосіб результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.