Знову негода: ДТЕК Донецькі електромережі відновлює електропостачання у Краматорську


До Донецької області повернулася негода. 21 липня різко погіршилися погодні умови. Злива, штормовий вітер, поламані дерева стали причиною пошкодження ліній і електрообладнання в Краматорську. ДТЕК Донецькі електромережі за добу відновив електропостачання 115 трансформаторних підстанцій, роботу 10 ліній передач, а це понад 23 тис жителів.

До аварійно-відновлювальних робіт було залучено додаткові бригади. Наразі фахівці підприємства працюють над відновленням електропостачання ще 16 трансформаторних підстанцій, щоб повернути світло до осель близько 4 тисяч жителів міста. Фахівці компанії докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення електропостачання.

В першу чергу енергетики відновлювали електропостачання в медичних установах в цілому. Також в пріоритеті був ремонт високовольтних ліній, що живлять основну частину клієнтів.

У зв’язку з ускладненням погодних умов бригади ДТЕК Донецькі електромережі переведені в посилений режим і працюють 24/7, щоб якомога швидше відновити пошкоджені ділянки ліній.

ДТЕК Донецькі електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;   
  • не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це у кол-центр компанії (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або в приватних повідомленнях на нашій сторінці в Фейсбук.

Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram, а також на сайті компанії в розділі «Планові і аварійні відключення». Якщо Ваша адреса там є — енергетики знають про відключення. Якщо ви не знайшли свою адресу — залиште повідомлення на сайті компанії в цьому ж розділі, або телефонуйте до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або пишіть в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Фейсбук.

Коротка відеоінструкція «Як знайти свою адресу в списку аварійних / планових відключень на сайті компанії» – тут.

Інформація надана: ДТЕК Донецькі електромережі