Є всі передумови до скорочення кількості працюючих мережевих магазинів та аптек у Краматорську взимку


Олександр Гончаренко провів нараду з керівниками підприємств торговельного обслуговування населення. Начальник військової адміністрації Краматорська зустрівся з представниками найбільших підприємств змішаної торгівлі, реалізаторами фармацевтичних та медичних препаратів, що досі продовжують надавати послуги населенню нашого міста.

У нараді також взяв участь заступник міського голови Краматорська Сергій Смирнов, представники правоохоронних служб та відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради.

Правоохоронці проінформували підприємців про заходи щодо охорони громадського порядку в умовах воєнного стану та все ж головною темою наради стало обговорення проходження у місті зимового періоду. Керівники підприємств торговельної сфери відзначають, що є всі передумови до скорочення кількості працюючих мережевих магазинів та аптек. Основна причина — бажання частини співробітників виїхати на період холодів, порушення логістики, неможливість організації підприємницької діяльності на належному рівні в умовах відсутності централізованого газо-, водо- та теплопостачання.

Учасники наради дійшли згоди щодо консолідації взаємодії комунальних служб, енергетиків та підприємств критичної інфраструктури у разі виникнення різного роду проблемних питань.