Вперше у Краматорську відбудеться “ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ”


30 липня  у м. Краматорськ  за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Краматорської міської ради відбудеться  «ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ», де зустрінуться звичайні українці та представники благодійних фондів, організацій, які розвивають громадянське суспільство. Тема Форума: «Громадянське суспільство на прифронтових територіях України». 

Мета «ФОРУМУ ДОБРИХ СПРАВ» у м. Краматорськ: продемонструвати на широкий загал механізми, чинники та шляхи розвитку громадянського суспільства на прифронтових територіях України. Зокрема, під час Форума будуть розглянуті такі питання, як: що може зробити громадянське суспільство для поліпшення життя на сході України; чинники формування громадянського суспільства на прифронтових територіях України; проблемні питання розвитку громадянського суспільства на прифронтових територіях України.

«Форум Добрих Справ» –  не про політику, а про самодостатніх українців. Саме ці люди щодня своєю енергію та добрими справами розвивають громадянське суспільство в Україні. Вони не чекають допомоги, а стають  прикладом та натхненниками! Тому, ми робимо крок за межі Києва. Це буде перший виїзний «Форум добрих справ».  Під час Форуму будуть виступати звичайні українці,  меценати, філантропи, представники громадянського сектора, бізнесмени, які працюють в Краматорську і навколо нього, і тим самим допомагають мешканцям прифронтової території. Ми хочемо, щоб люди об’єднувалися навколо світлих та потрібних справ, адже Форум – майданчик, який об’єднує людей доброї волі. Ми хочемо розказати про історії які надихають та змінюють країну на краще!», – зазначають організатори.

Порядок денний Форуму:

  • 10:30-11:00 – реєстрація, вітальна кава
  • 11:00-11:25– відкриття «ФОРУМУ ДОБРИХ СПРАВ»
  • 11:30-13:30 – робота теоретичного блоку «Розвиток  громадянського суспільства на прифронтових територіях України. Приклади добрих справ»
  • 13:35-14:20 – робота дискусійної панелі «Презентація Місцевих громадянських ініціатив» (робота «вільного мікрофона»)
  • 14:20-14:30 – підбиття підсумків. Закриття  «ФОРУМА ДОБРИХ СПРАВ».

Місце проведення:  м. Краматорськ,  «АВАНГАРД-ХОЛ» (вул. К. Ґампера, Сад Бернацького).

Організатор «ФОРУМУ ДОБРИХ СПРАВ»: Інститут  розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, за підтримки «Банк Альянс».

Партнер  «Форуму Добрих Справ»: Благодійний фонд допомоги “КОЛО”.

До участі запрошуються  представники благодійних фондів, громадських організацій, освітяни,  підприємці, лідери думок. Форум збирає українців, які вміють дивувати та надихати!

Увага! Попередня РЕЄСТРАЦІЯ НА «ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ» – ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням http://surl.li/zqob
Участь –  безкоштовна.

«ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ» відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних заходів.

За час існування «Форум Добрих справ» зібрав близько 1500 учасників та 100 спікерів. Перший «Форум Добрих Справ» відбувся у Києві у 2019 році. У 2020 році  Форум проходив двічі.   

Щиро сподіваємося на Вашу участь!