Відбулось перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсної процедури призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Краматорської міської ради, підпорядкованих управлінню з гуманітарних питань


Конкурсна комісія - Рахівська районна рада

13 липня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсної процедури призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Краматорської міської ради, підпорядкованих управлінню з гуманітарних питань.

Прийнято рішення допустити:

ВОЛОШИНУ Наталію Євгенівну до участі у конкурсному доборі на посаду директора Музею історії міста Краматорської міської ради.

ОРЛОВУ Олену Олександрівну до участі у конкурсному доборі на посаду директора Художнього музею Краматорської міської ради.

ТРУШ Наталію Валеріївну до участі у конкурсному доборі на посаду директора Центральної міської публічної бібліотеки Краматорської міської ради.

САДОВУ Світлану Іванівну до участі у конкурсному доборі на посаду директора Центральної міської публічної бібліотеки Краматорської міської ради.

СЕРГЄЄВА Сергія Володимировича до участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля ім. Леоніда Бикова Краматорської міської ради».

КУЛІНІЧ Наталію Іванівну до участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Міський палац культури «Будівельник» Краматорської міської ради».

СЕРДЮК Олену Борисівну до участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Клуб «Надія» Краматорської міської ради».

ШТАЛЬ Катерину Юріївну до участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Клуб «Зоря» Краматорської міської ради».

Друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсної процедури призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Краматорської міської ради, підпорядкованих управлінню з гуманітарних питань призначено на 20 липня 2021 року. Час та місце проведення буде повідомлено додатково.

Управління з гуманітарних питань