Відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ Краматорська


172 дні краматорські комунальники працюють в умовах воєнного стану: оперативно ліквідовують наслідки ворожих ударів по цивільній інфраструктурі міста, реагують на аварійні виклики, займаються обслуговуванням мереж та комунікацій.

У Краматорську відсутнє централізоване постачання газу, ситуація із водопостачанням – хитка: через постійні обстріли росіянами високовольтних ліній електропередач постачання технічної води до фільтрувальної станції Краматорська не стабільне. У такому випадку КВП “Краматорський водоканал” здійснює підвезення води мешканцям за заявками, а також заповнює стаціонарні ємності для води, що розставлені у різних локаціях. У Краматорську в повному обсязі надаються послуги стільникового зв’язку та Інтернету, вивозиться сміття, правоохоронні органи забезпечують дотримання громадського порядку.

Перевезення пасажирів забезпечено тролейбусами, проїзд – безкоштовний.

Продовжуються роботи із відновлення покрівель будинків, що постраждали від ракетного удару в районі готелю Індустрія. Спеціалісти УЖКГ обстежують будинки, пошкоджені у приватному секторі і видають людям матеріали для швидкого аварійного ремонту – закриття вікон та перекриття дахів.

Заявки на обстеження пошкодженого/зруйнованого житла приймаються за номером Контакт-Центру – +380990991505

Бригади електриків Краматорського РЕМ працюють у посиленому режимі, вчасно виконуються як аварійні, так і планові ремонтні роботи: обрізання дерев, що ростуть під лініями електромереж та можуть пошкодити їх при непогоді.

Рівень сплати за комунальні послуги, зі зрозумілих причин, критично низький. Надалі це може вплинути на системність їх надання. Мешканців Краматорська просять, по можливості, сплачувати за ті послуги, що надаються, хоча б частково.

Запрошуємо краматорців на евакуацію 16 серпня з розселенням у громадах Кіровоградщини — телефон для реєстрації +380505448692 (08:00-17:00).

Також нагадуємо, що курсує евакуаційний автобус, з подальшою пересадкою на поїзд Покровськ-Дніпро-Львів. Запис за номером +380958472210 (08:00-17:00), проїзд автобусом/поїздом – безкоштовно.

Ми разом все подолаємо!
Евакуація рятує життя!
Краматорськ, Україна 🇺🇦