Відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ Краматорська


188 дні краматорські комунальники працюють в умовах воєнного стану: оперативно ліквідовують наслідки ворожих ударів по цивільній інфраструктурі міста, реагують на аварійні виклики, займаються обслуговуванням мереж та комунікацій.

У Краматорську споживачам надаються усі комунальні послуги за виключенням газопостачання.

Перевезення пасажирів забезпечено тролейбусами, проїзд – безкоштовний.

Заявки на обстеження пошкодженого/зруйнованого житла приймаються за номером Контакт-Центру – +380990991505 або через додаток Дія.

Комунальники Краматорська оперативно реагують на руйнування завдані росіянами: одразу після фіксації фактів пошкодження майна мешканцям надається необхідна допомога – OSB-плити та плівка. КАТП-052810 забезпечує вивезення будівельного сміття після ліквідації завалів та інших руйнувань житлових будинків.

Бригади електриків Краматорського РЕМу працюють у посиленому режимі, вчасно виконуються як аварійні, так і планові ремонтні роботи: обрізання дерев, що ростуть під лініями електромереж та можуть пошкодити їх при непогоді.

Рівень сплати за комунальні послуги, зі зрозумілих причин, критично низький. Надалі це може вплинути на системність їх надання. Мешканців Краматорська просять, по можливості, сплачувати за ті послуги, що надаються, хоча б частково.

Запрошуємо краматорців на евакуацію з розселенням у громадах Кіровоградщини — телефон для реєстрації +380505448692 (08:00-17:00).

Також нагадуємо, що курсує евакуаційний автобус, з подальшою пересадкою на поїзд Покровськ-Дніпро-Львів. Запис за номером +380958472210 (08:00-17:00), проїзд автобусом/поїздом – безкоштовно.

Ми разом все подолаємо!
Евакуація рятує життя!
Краматорськ, Україна 🇺🇦