В Краматорську стартувала акція «16 днів проти насильства»


З метою привернення уваги суспільства до проблеми домашнього насильства, щорічно в Україні за ініціативи ООН проводиться акція «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» Акція традиційно  розпочинається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, і завершується 10 грудня, у День прав людини.

В Краматорську в Сквері Т. Г. Шевченка Відділом молодіжної політики та у справах сім’ї було проведено відкриття акції, ціль якої полягала у створенні унікального маніфесту проти домашнього насильства.

В заході взяли участь учні Краматорської української гімназії, студенти Краматорського фахового коледжу технології та дизайну, представники Ліги майбутніх поліцейських, робітники центру соціальних служб, а також гості зі Слов’янська – благодійний фонд “Слов’янське Серце”.

Представник відділу превенції  сектору по боротьбі з домашнім насильством Краматорського районного управління поліції Олександр Космін виступив з промовою, що спрямована на привернення уваги до актуальності проблематики насильства в сім’ї. Звертаючись до молоді, поліцейський наголосив на тому, що подібні випадки не повинні замовчуватися, і закликав підлітків не бути байдужими до негативних проявів у власній родині або в сім’ях знайомих і своєчасно звертатися до компетентних установ. Також кожному з присутніх були видані пам’ятки з контактами служб надання допомоги.

По закінченню заходу кожен охочий залишив на банері своє письмове посилання стосовно протидії домашньому насильству і отримав пам’ятний сувенір.