В гості до краматорських рятувальників завітали вихованці профільного табору Економіко-гуманітарного ліцею


Тривають літні канікули. Щоб діти не залишалися без нагляду, в навчальних закладах створюють пришкільні табори. 10 червня в гості до краматорських рятувальників завітали учні,  які відпочивають в профільному таборі на базі Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса
Краматорської міської ради. Школярі хотіли дізнатися більше про роботу вогнеборців.

Співробітники ДСНС провели для учнів екскурсію пожежно-рятувальною частиною, під час якої розповіли про особливості своєї роботи.  При проведенні подібних заходів особливий інтерес і захоплення у дітей завжди викликає демонстрація пожежно-рятувальної техніки та обладнання. І цей раз не став винятком – підлітки із задоволенням вивчали вміст відсіків пожежних автомобілів і бойовий одяг рятувальників. Пожежні рукави, бойовий одяг, рятувальні пристрої, первинні засоби пожежогасіння – все це обладнання, яке пройшло вогонь і врятувало не одне людське життя, школярі побачили на власні очі.

Також школярам нагадали про основні правила пожежної безпеки, номери телефонів екстрених служб, і звичайно, правила поведінки при виникненні загоряння.

Гості подякували фахівцям ДСНС за цікаву екскурсію та пообіцяли дотримуватись правил пожежної безпеки. Завдяки проведенню подібних заходів, у дітей формуються навички безпечної поведінки, а це, в тому числі, знижує ризики виникнення пожеж з причини дитячої пустощі. А багатьом школярам допомагає визначитися з майбутньою професією.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області