Уряд затвердив форму бланка відмови від обов’язкової евакуації, а вихователі прийомних дітей можуть втратити право опікувати їх, якщо надалі наражатимуть дітей на великий ризик


Обов’язкова евакуація з Донеччини проводиться лише з однією метою – зберегти життя людей. Віцепрем’єр-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук раніше повідомляла, що у випадку, якщо хтось вирішить відмовитися від евакуації — особа має підписати бланк відмови про те, що людина розуміє усі наслідки та несе відповідальність за своє життя.

Через воєнні дії та зруйновані росіянами газопроводи взимку в Донецькій області не буде опалення. Нас чекає найскладніша зима за всю історію незалежної України.

Також Уряд вніс зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2022р. №940, посилюючи відповідальність вихователів за відмову евакуювати прийомних дітей – ці зміни стосуються, зокрема, дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин тощо (https://bit.ly/3KrEDDz). Регламент підписання бланків буде визначено Краматорською міською радою найближчим часом, про що буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, що продовжується евакуація з розселенням за маршрутом Краматорськ-Покровськ-Кропивницький.

Запис на евакуацію за телефоном +380505448692 (для Краматорська) або +380988903318 (для всіх інших громад)

Держава гарантує:

✅ Безкоштовне житло
✅ Безкоштовне харчування
✅ Гуманітарну допомогу
✅ Щомісячні виплати ВПО
▪️ для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 грн
▪️ для інших осіб – 2000 грн
✅ Одноразову виплату на станціях Олександрія і Кропивницький
▪️ для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 грн
▪️ для інших осіб – 2000 грн
✅ Психологічну підтримку
✅ Медичну допомогу

Цілодобова гаряча лінія Мінреінтеграції з кризових питань — 1548 або +38 096 078 84 33

Евакуація рятує життя!