У зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув військовослужбовець із Краматорська


Сумна звістка з фронту надійшла учора до нашого міста… Публікуємо оригінальне повідомлення 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», у лавах якої проходив службу краматорець Валерій Геровкін:

«Із сумом вимушені повідомити про важку втрату у лавах 93 бригади Холодний Яр.

1 грудня 2021 року на позиціях поблизу Новотроїцького загинув солдат Геровкін Валерій Євгенович – його вбив ворожий снайпер. Трагедія сталася ввечері на спостережному посту.

Валерій народився 21 липня 1999 року, був родом із Краматорська. Мав середню спеціальну освіту. До лав Збройних сил вступив у вересні минулого року, у холодноярській бригаді піхотинець служив близько року. Товариші по службі називали його «Гера».

Без сина залишилася мати Ганна і батько Євгеній.

«Він був завжди на позитиві. З ним завжди було легко знайти спільну мову. Ми могли просто зібратися, посидіти за столом, попити разом чаю, погратися в ігри на телефоні», – розповів побратим із позивним «Матрос». Він – одноліток Валерія, і коли друг загинув, саме «Матрос» був поруч. Він намагався його врятувати, утім, смерть настала практично миттєво.

«Валера мріяв іти в армію давно, але хотів закінчити навчання. Знаю, що в нього була кохана дівчина – показував її фото в телефоні», – зазначив «Матрос».

«Валерій був працьовитим та розумним хлопцем. Завжди приходив на допомогу своїм побратимам. Займався спортом – піднімав гирі. Це була його перша ротація в ООС», – каже Віталій, сержант роти, в якій служив загиблий.

Спочивай з миром, брате!»

Виконавчий комітет Краматорської міської ради висловлює слова щирого співчуття родині, близьким, друзям та побратимам Валерія. Церемонія прощання відбудеться цієї суботи, 4 грудня, о 12:00 у Краматорську на площі Миру.