У Краматорську випускникам вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти


Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко привітав випускників 11 класів шкіл нашої громади та долучився до церемонії вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

Цьогорічне свято, на превеликий жаль, не схоже на попередні. Заклади загальної середньої освіти Краматорська підготували до випуску у 2022 році 949 учнів, з яких 40 нагороджені золотими медалями, а ще 9 — срібними. Через війну та наближення фронту до нашого міста значна кількість школярів виїхали у більш безпечні міста України, а дехто й закордон. Ми з тугою згадуємо минулорічний загальноміський Випускний Просто Неба на головній площі міста, площі Миру, та все ж віримо, що як тільки війна завершиться, ми продовжимо цю славну традицію.

У житті цих юних хлопців та дівчат закінчився ще один дуже важкий етап. Важкий, тому що їм доводилося займатися одразу усім: вивчати дисципліни, коли у світі вирувала пандемія коронавірусу, робити домашні завдання й готуватися до екзаменів під звуки артилерійської канонади вибухів та сирен повітряної тривоги, бо ж за останні чотири місяці усі ми відчули повномасштабну війну, яку жорстоко розпочали російські окупанти на нашій українській землі.

“Я пишаюся кожним вашим здобутком і досягненням, Краматорськ пишається! Можу впевнено сказати, що завдяки таким як ви, Краматорськ – це Місто Успішних! І ми разом все подолаємо!”, – звернувся до випускників міський голова Олександр Гончаренко.