У Краматорську вшанували загиблих військовослужбовців Десантно-штурмових військ


Біля пам’ятника «Бойова-машина десанту», що розташований у Старому місті, зібрались ветерани-десантники з Краматорська та інших міст Донецької і Луганської областей, представники різних підрозділів Збройних Сил України. У заході взяв участь заступник міського голови Краматорська Валерій Радченко.

Присутні пригадали добрим словом бойових побратимів, які навіки «пішли в небо» захищаючи Батьківщину. «Сьогодні день пам’яті загиблих десантників, справжніх воїнів, мужніх та безстрашних, які поклали своє життя заради миру. Це герої, які назавжди увійшли в історію, а пам’ять про їх подвиги – вічна, сказав Валерій Радченко, –  ми завжди пам’ятатимемо тих, хто проходив службу в лавах Повітряно-десантних, Аеромобільних, Високомобільних та Десантно-штурмових військах, виконував військовий обов’язок, захищаючи Україну та її народ. Десантники не вмирають, вони просто йдуть на небо й більше не повертаються…»

Панахиду за загиблими воїнами провів отець Петро, капелан 81 окремої аеромобільної бригади після чого учасники заходу поклали квіти до пам’ятника десантникам.

За активну діяльність та розбудову ветеранського руху колишніх десантників та діючих військовослужбовців було відзначено відомчими нагородами та пам’ятними відзнаками.