У Краматорську відбулась розширена нарада з керівництвом міських лікарень


Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко зустрівся з очільниками усіх закладів сфери охорони здоров’я Краматорська та обговорив із ними поточний стан справ.

Під час зустрічі керівники закладів охорони здоров’я представили розширений аналіз діяльності підзвітних їх підприємств за останні роки. Свої презентації аналізу фінансово-економічного стану підприємств представили генеральні директори міських лікарень №1 та №2, Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Краматорська, Дитячого територіального медичного об’єднання та міських стоматологічних поліклінік №1 та №2.

“Ми зіткнулися з відтоком відвідувачів лікарень через евакуацію населення, що сказалось на фінансових надходженнях від НСЗУ, але при цьому Краматорськ зараз приймає пацієнтів з інших, сусідніх міст. Ми стали своєрідним медичним транзитним хабом. Первинка надає допомогу незалежно від того, чи мають пацієнти декларації — ми нікому не відмовляємо у допомозі. Ці фактори потребують особливої уваги, підлаштування робочих процесів під воєнні реалії, але останній рік показав — наші медики із цими викликами чудово впоралися”, – зазначив Олександр Гончаренко.

На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Роман Зенов та начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко, а також більшість завідувачів відділень міських закладів охорони здоров’я. Усі виступи завершувались аналізом презентацій, під час якого присутні могли висловити свої зауваження чи поставити питання, що їх цікавлять.