У Краматорську рятувальники ліквідували наслідки погіршення погодних умов


15 червня о 22:32 на телефон Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що внаслідок погіршення погодних умов дерево впало на контактну мережу Краматорського трамвайно-тролейбусного управління. Подія сталась на вул. Дружби у м. Краматорськ.

Прибувши до місця події, бійці 12-го Державного пожежно-рятувального загону за допомогою бензопили розпиляли та прибрали на узбіччя аварійне дерево.

Того ж дня, о 23:58 надійшло чергове повідомлення про те, що на вул. Підгірна у м. Краматорськ внаслідок погіршення погодних умов дерево, яке впало на проїжджу частину, перешкоджає руху транспорту.

Місцеві рятувальники за допомогою бензопили розпиляли та прибрали на узбіччя аварійне дерево. Після цього за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли на проїжджу частину автомобіль, який під час спроби об’їхати дерево, застряг у багнюці. У машині знаходилась маленька дитина.

Вночі 16 червня о 01:37 диспетчер Служби порятунку отримав повідомлення про ще одну надзвичайну подію, яка сталась на вул. Лікарська у м. Краматорськ. Внаслідок погіршення погодних умов гілки з дерев впали на дроти електромережі вуличного освітлення. Бійці 12-го Державного пожежно-рятувального загону за допомогою бензопили розпиляли та прибрали на узбіччя гілки дерева. Всього до ліквідації наслідків погіршення погодних умов від Головного управління було залучено 24 чоловіка особового складу та 6 одиниць техніки.