У Краматорську пройшла зустріч із міністром соціальної політики України Мариною Лазебною


Відвідувати об’єкти соціальної інфраструктури міст Сходу України Марина Лазебна розпочала з Краматорську. У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» міністерку привітала заступник міського голови Краматорська Олена Катальнікова, керівництво, персонал, слухачі та пацієнти Центру.

«Маю на меті під час поїздки чотирма містами Донеччини провести якомога більше зустрічей із людьми, поспілкуватись з отримувачами соціальних послуг різного рівня на місцях, – сказала Марина Лазебна у своєму вітальному слові, – адже саме на основі таких зустрічей можна зрозуміти, чи якісно надаються послуги та визначитись із пріоритетними напрямками подальшої роботи команди Міністерства соціальної політики України, яку я очолюю».

Марина Лазебна познайомилась ближче з роботою Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», відповідала на болючі питання людей щодо проблем реабілітації та санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю. Вона також оглянула приміщення Центру, де відбуваються заняття з ЛФК, арт-терапії, фізіотерапевтичні кабінети, демонстраційний та актовий зали.