У Краматорську пройшла нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ


Краматорські комунальники працюють в умовах воєнного стану вже 151 день, ліквідовують наслідки ворожих ударів по цивільній інфраструктурі міста, реагують на аварійні виклики, займаються обслуговуванням мереж та комунікацій.

У місті немає газу, у випадку перебоїв із водопостачанням підвезення здійснюється за заявками. КВП “Краматорський водоканал” при підтримці міжнародних партнерів встановило у місті десятки стаціонарних ємностей для води, часом наповнити їх допомагають й інші міські підприємства. У Краматорську стабільно працює мобільний зв’язок та Інтернет, вивозиться сміття, правоохоронні органи забезпечують дотримання громадського порядку.

Перевезення пасажирів продовжує забезпечувати електротранспорт, проїзд – безкоштовний. На перехрестях вулиць Паркова/Ювілейна та О.Тихого/К.Гампера/Центральна відновили роботу світлофорних об’єктів, упродовж тижня відбудеться підключення ще декількох. Через збільшення частоти ударів по інфраструктурі міста бригади електриків Краматорського РЕМ працюють у посиленому режимі, також виконуються роботи із обрізання дерев, що ростуть під лініями електромереж та можуть пошкодити їх при непогоді.

Керівники комунальних підприємств наголошують: рівень сплати за комунальні послуги, зі зрозумілих причин, критично низький. У подальшому це може вплинути на системність їх надання. Мешканців Краматорська просять, по можливості, сплачувати за ті послуги, що надаються, хоча б частково.

Продовжується запис на евакуаційний автобус, з подальшою пересадкою на поїзд Покровськ-Дніпро-Львів за номером +380932472565 (08:00-17:00), відправлення – у вівторок, 26 липня (проїзд автобусом/поїздом – безкоштовно).

Ми разом все подолаємо!
Евакуація рятує життя!
Краматорськ, Україна 🇺🇦