У Краматорську презентували Комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста»


Сьогодні у Краматорську відбулась перша стратегічна сесія-засідання Робочої групи зі створення креативного простору міста, про формування якої ми повідомляли раніше. У засіданні Робочої групи взяли участь спеціалісти структурних підрозділів Виконавчого комітету, голови ОСББ, громадські діячі.

Основна ідея кампанії полягає у створенні креативних концепцій перетворення громадського простору міста в унікальний урбаністичний артоб’єкт з використанням об’єднувального потенціалу об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. «Ви вже приклали істотні зусилля, аби зробити життя у своїх будинках краще, тож ми впевнені, що ви можете стати драйверами змін у своїх громадах», – кажуть організатори, пояснюючи, чому спираються у реалізації кампанії саме на голів ОСББ.

Немає опису.

Сьогодні про можливості таких перетворень з точки зору урбаністики виступили профільні спеціалісти Володимир Скачко та Олександр Шевченко, які допомагатимуть членам робочої групи, упродовж найближчих п’яти місяців розробити концепція креативного перетворення міста та підготувати своєрідний каталог урбаністичних та дизайн рішень. За детальною інформацією, щодо участі в робочій групі, будь ласка, звертайтеся до Регіонального координатора у м. Краматорську – Асі Бикової, тел. 095 775 02 23, ел.адреса: bykovaasya@gmail.com.

Немає опису.

У рамках проєкту планується проведення конкурсу проєктів серед співвласників багатоквартирних будинків. Ініціативи, які виходять за рівень будинку і помітні на рівні міста будуть реалізовуватися на умовах співфінансування.

Проєкт реалізується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».