У Краматорську потребує капітального ремонту кімната підлітків «Прометей»

31.01.2022, 11:49, 271,

Олександр Гончаренко під час робочого візиту до кімнати підлітків «Прометей» ознайомився з роботою закладу, станом приміщення, де ведуться заняття, та поспілкувався з його працівниками.

Центр, загальною площею 215 м2, було створено в 1992 році. Тут наразі працює 2 педагога-організатора й 1 керівник гуртка.

«До нас ходять діти  1-5 класів. Вони займаються у творчій майстерні «Умілі рученята», роблять різноманітні вироби з паперу, малюють, а також у нас ведуться заняття гуртка англійської мови «Лідер». Усі вони безкоштовні. Постійно сюди приходить близько 20 дітей, а також  групи подовженого дня із сусідніх шкіл», – розповіла педагог-організатор Ольга Банна.

У приміщенні кімнати підлітків веде свою роботу і Міський шаховий клуб для дорослих.

Загалом гуртки та творчі майстерні відвідують діти молодшого та середнього шкільного віку мікрорайону. Серед вихованців є діти з соціально-незахищених категорій: діти з інвалідністю, з багатодітних родин, діти-ВПО, діти учасників бойових дій.

Серед молодіжних центрів міста «Прометей» перебуває чи не в найгіршому стані. Потребує ремонту чи знесення прибудова, у якої протікає дах, і від цього збільшуються тріщини на її стінах. Також потрібен ремонт всього приміщення, заміна старих вікон, меблів, проведенні мережі Інтернет тощо.

Олександр Гончаренко звернувся до працівників закладу з проханням оформити запити щодо всіх нагальних потреб та ремонтних робіт до управління з гуманітарних питань, де надалі розглянуть варіанти порятунку культурного осередку району.