У Краматорську обрано новий склад Молодіжної ради


Молодіжна рада міста Краматорська попереднього скликання завершила свою каденцію, і наприкінці цього року постала необхідність обрання нового складу.

Упродовж листопада-грудня проводилось анкетування бажаючих стати членами Молодіжної ради. 22 грудня, за участі заступниці міського голови Олени Катальнікової та начальника управління з гуманітарних питань Андрія Гореславця відбулись установчі збори. Бажання увійти до складу Молодіжної ради висловили більше шести десятків краматорців віком від 14 до 35 років, за результатами відбору анкет – 33 з них відповідали усім вимогам.

Під час установчих зборів члени Молодіжної ради затвердили її персональний склад та ухвалили положення, яким керуватимуться у своїй роботі. Олена Катальнікова побажала молоді наснаги у роботі та висловила сподівання на плідну співпрацю.

Довідково:

Молодіжна рада при виконкомі Краматорської міської ради, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган утворюється для забезпечення участі молоді в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади у сфері молодіжної політики, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з молоддю, врахування думки молоді під час формування та реалізації державної молодіжної політики.