У Краматорську комунальників привітали з професійним святом


19 березня в Україні відзначають своє професійне свято працівники сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Зі словами подяки до почесних господарників нашого міста звернулися заступник міського голови Андрій Безсонний та начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко.

“Дякую вам за вашу щоденну працю та особливо хочу відзначити те, як міцно сім’я комунальників протистоїть усім викликам повномасштабної війни у Краматорську: ви відважно розбираєте завали і розчищаєте житлові квартали від наслідків ракетних ударів, оперативно ліквідовуєте рутинні аварійні ситуації, допомагаєте мешканцям Краматорська та один одному у різних ситуаціях. Ви підтримуєте місто й допомагаєте йому пережити складний період, забезпечуєте порядок і чистоту в тих непростих умовах, що склалися. Комунальники Краматорська проходять випробовування війною і заслуговують найвищих оцінок як від мешканців, що залишились у місті, так і від тих, хто евакуювався — про це краматорці часто пишуть в соціальних мережах”, – наголошує Андрій Безсонний.

З нагоди дня ЖКГ кращі з кращих серед працівників комунальних підприємств та сфери побутового обслуговування населення були відзначені Почесними грамотами та Подяками начальника Краматорської міської військової адміністрації.