Святкова ілюмінація: Краматорськ відзначає новорічні свята


Фото – Василь Базилев

У Краматорську 19 грудня вже відкрили головну ялинку міста на площі Миру, до 25 січня, дня відзначення Різдва за західним обрядом, святковими вогнями запалав міський Сад Бернацького. Великі живі ялинки прикрашають сквер біля будівлі Центру культури та дозвілля імені Л.Бикова у Старому місті та мікрорайон Лазурний, в районі адміністративної будівлі КП «МІСТ».

Взимку темніє рано і з настанням темряви у створенні новорічного настрою допомагає міська ілюмінація – яскраві гірлянди, фігури героїв казок та мультфільмів, тварин, карети й фонтани, світлові арки, чого тільки не використовують у Краматорську аби святкова атмосфера захопила кожен куточок нашого міста.

Але святкова вулична ілюмінація – це не тільки краса, а й складний технологічний елемент, успішне використання якого буде залежати як від кваліфікації фахівців, що його встановлюють, так і від ставлення до нього жителів нашого міста. Аби продовжити строк роботи новорічних прикрас та не допустити їх передчасного виведення зі строю закликаємо краматорців з особливою обережністю ставитись до декоративних світлових елементів. Будь ласка, не намагайтесь «обіймати» об’ємні фігури – ці конструкції не розраховані на такі навантаження. Завжди пам’ятайте, що даний вид прикрас знаходиться під електричною напругою, а отже при перебуванні поруч із ними треба це враховувати. Святкуйте безпечно!