Староста Біленьківського старостинського округу Краматорської територіальної громади звітував про проведену протягом 2021 року роботу

15.12.2021, 16:38, 177,

У селищі Біленьке, в актовій залі Краматорської ЗОШ № 26, відбувся звіт перед громадськістю старости Романа Матюніна, у якому він розповів про результати своєї роботи за рік, поділився планами на майбутнє та відповів на питання, що турбували мешканців.

Засідання відвідали також міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, його Перший заступник Роман Зенов та заступниця Олена Катальнікова, керуюча справами виконкому Ірина Славинська та депутати Ангеліна Шостак та Володимир Сергієнко. 

 Під час свого звіту Роман Матюнін представив мешканцям селища нових поліцейських громади. Вони надали жителям свої контактні дані та поспілкувалися  з ними.

Біленьківський старостинський округ був утворений рішенням № 2/VІІІ-19 від 17.12.2020 року Краматорською міською радою та складається із селища міського типу Біленьке та селища Василівська Пустош. Наразі на території округу проживає 9463 громадянина.

«Основна форма моєї роботи як старости  –  захист інтересів населення, участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради, підготовка рішень  міської ради, які сприяють втіленню та створенню програм соціально – економічного та культурного розвитку старостинського округу»,  – зазначив Роман Матюнін.

Після звітування староста, міський голова та присутні депутати відповіли на питання мешканців.

«Селищні старости дуже допомагають у роботі нашої громади, адже можуть вирішувати поточні проблеми на місцях. Ми зі свого боку всіляко сприяємо розвитку громад та прислухаємося до їх вимог  і потреб», – наголосив Олександр Гончаренко.

Ознайомитись із повним текстом звіту старости селища Біленьке можна за посиланням.