Сьогодні краматорці писали національний диктант єдності


До написання XXI радіодиктанту національної єдності долучились, зокрема, міський голова Олександр Гончаренко разом зі своїми заступниками, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Краматорської міської ради.

Нагадуємо, що радіодиктант національної єдності щорічно пишуть у День української писемності та мови. Тисячі українців по всьому світу беруть участь у флешмобі й приєднуються до події онлайн. Автор тексту та читець цього року – відомий український письменник Юрій Андрухович, а головною темою диктанту стала осінь. Це твір про красу природи і всього, що навколо.

Тепер розпочинається прийом написаних диктантів на перевірку. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Так, паперовий документ можна надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Гриф дати надсилання має бути не пізніше ніж 10 листопада.

Також фото або скановану копію роботи можна надіслати онлайн на адресу rd@ukr.radio. Після оприлюднення тексту диктанту електронні листи не прийматимуть.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.