Сьогодні, 4 червня, в Україні  відзначають одне із найбільших та найважливіших свят, яке наповнює благодатною радістю наші серця – День Святої ТрійціЦього дня люди приходять до церкви помолитися за померлих та попросити захисту для живих, що особливо актуально зараз, у часи війни.

Уся Україна зачаїлася в молитві — ми просимо у Бога заступництва  нашим захисникам: благослови та зміцни воїнів наших, увесь народ наш, що протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі.

Просимо допомоги у збереженні спокою у далекому тилу; обороні наших прифронтових міст, бо вони є надійною опорою, щитом для тих, хто на передовій.

Уся Україна зачаїлася  в молитві — за нашу Перемогу, за мир для Батьківщини, за відбудову та процвітання  нашої держави.

Уся Україна зачаїлася в молитві — за повернення додому тих, хто змушений зараз бути за кордоном — аби їх там прихистили, підтримали, допомогли.

Молимося  за усіх тих, чиє життя забрала війна — вони житимуть серед нас доти, доки житиме про них пам’ять.

Ми просимо у Бога захисту й благодаті для наших воїнів, щоб усі вони повернулися здоровими й неушкодженими, а на полі битви їх супроводжувала удача.

Боже, нехай буде завтра, і нехай якнайшвидше буде переможний  Світанок, а на його сторожі нехай вірно стоїть відважний захисник України — український воїн!

Дякуємо тобі, Боже, що на шляху до Перемоги, Ти з нами й серед нас. 

Ми разом усе подолаємо!