Роз’яснення щодо можливого ускладнення водопостачання Краматорська


 У зв’язку з активізацією ведення бойових дій на території Донецької області та чисельними пошкодженнями об’єктів КП «Компанія «Вода Донбасу» скорочена подача питної води на міста та селища нашої області, у тому числі і місто Краматорськ.

🔧КП «Компанія «Вода Донбасу» прикладає значні зусилля для якнайскорішого проведення аварійно-відновлювальних робіт та стабілізації водопостачання.

❗️Станом на 2 червня без централізованого водопостачання селища частково залишаються Ясногірка, Шабельківка, 3-я Олександрівка, Ясна Поляна, Софіївка, Новоселівка, Семенівка, Малотаранівка, Красноторка, Красногірка, Іванівка, Мар’ївка, Городещино, Веселе, Новий Світ, 1-е відділення колишнього радгоспу Ясногорівський та деякі райони Старої частини міста .

ℹ️ Для забезпечення водопостачання населення міста та прилеглих до нього селищ КВП «Краматорський водоканал» буде здійснює підвіз питної та технічної води.

🚰Для організації підвозу води на селищах, машини направляються до старостинських округів та територіальних комітетів. З питань підвозу води безпосередньо по вулицям селищ звертатися до старост округів, голів територіальних комітетів, міського контактного центру (099-099-1505).

❗️ В разі погіршення ситуації з централізованим водопостачанням в місті Краматорську та у зв’язку з можливим обмеженням або припиненням подачі технічної води робота фільтрувальної станції може бути призупинена.

‼️У разі виникнення критичної ситуації та призупинення роботи фільтрувальної станції мешканці міста зможуть набрати воду для господарських цілей в організованих місцях, де встановлені ємності для питної /технічної води, зокрема у школах №№ 1, 2, 3, 4, 5, КУГ, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 35, а також ДДМА (гуртожиток № 1 вул. Академічна), ЦНАП (район вул. Паркова, 14), ПКіТ НКМЗ (вхід з вул. В.Стуса), Дитяча лікарня (вул. Г.України, 20), Фільтрувальна станція (вул. Ювілейна, 34), Насосна станція II-го підйому (вул. Шкільна, 29А).

🔴Враховуючи дуже складну ситуацію з централізованим водопостачанням, яка виникла в Донецькій області та місті Краматорськ, переконливо просимо мешканців міста з порозумінням ставитись до даної тимчасової проблеми.

🤝Велике прохання до мешканців багатоповерхових будинків, які будуть з водою, та мешканців приватного сектору, які мають природні свердловини/колодязі, надати доступ та можливість набрати воду сусідам.

⚠️Нагадуємо, з метою недопущення ускладнень санітарно-епідеміологічної ситуації (спалахів гострих кишкових інфекцій), необхідно обов´язково кип’ятити воду перед вживанням впродовж декількох хвилин.

Адміністрація КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».