Роботи з благоустрою Краматорської громади тривають


Зокрема, сьогодні про роботу комунальників розповідають на сторінці Красноторського старостинського округу у фейсбук.

“Працівники КП ДРУАС продовжують благоустрій селищ Красноторка, Малотаранівка, Комишуваха та села Привілля. Робимо наші селища кращими!”, – повідомили у старостаті.

Там також закликають “до совісті” мешканців вулиць Патона та Параджанова. Минулого року там розчистили дренажну канаву, а мешканці, тим часом, знову почали зносити в неї гілки та інші відходи. Тож у старостаті закликають їх прибрати за собою.

Тривають роботи з благоустрою і в самому Краматорську. Управляюча компанія “Ладіс” розповідає, над чим працюють останні кілька днів.

“Весна – час прибирання та наведення ладу на прибудинкових територіях, а також продовження роботи з обрізки гілок, що можуть нести загрозу мешканцям чи їх житлу”, – розповідають управителі.

Також у “Ладіс” повідомили, що опалювальний сезон пройшов оптимально, за виключенням аварійних ситуацій, які ліквідовувались вчасно. Не припиняється щоденна робота з обслуговування житла. Співробітники компанії забезпечують стабільну роботу внутрішньобудинкових комунікацій: тепло- та водопостачання, каналізації та ін.