Привітання міського голови Краматорська Олександра Гончаренка з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

18.07.2021, 09:00, 653,

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Ваша праця – одна з найважчих та найпочесніших. Кожного дня ви направляєте свої сили та професіоналізм на підвищення якості продукції та зростання обсягів виробництва, тим самим робите величезний внесок в економічний та соціальний розвиток країни.

Сьогодні перед підприємствами металургійної промисловості стоїть багато задач, зокрема впровадження сучасних механізмів управління, використання новітніх технологій на виробництві, підвищення  конкурентоспроможності. Впевнений, що завдяки цілеспрямованості та злагодженій роботі ви завжди досягатимете нових успіхів у такій нелегкій роботі.

Гірничодобувна промисловість має стратегічне значення для держави, а також є однією з ключових галузей економіки країни. Україна має потужний гірничодобувний потенціал та ефективно його використовує.

Дякую кожному працівнику та ветеранам цих виробництв за добросовісну та самовіддану працю. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, злагоди та нових виробничих досягнень!