Повідомлення про проведення консультацій з громадськістю  щодо проєкту регуляторного акту – проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про затвердження порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради повідомляє про проведення консультацій з громадськістю проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про затвердження порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу (далі – АРВ).

Розробник проєкту: управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.

Мета проєкту рішення: обмеження монополізму, створення конкурентного середовища та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які забезпечать виконання вимог Правил паркування транспортних засобів (ПКМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342).

Підставою для розробки проєкту є статті 10 та 2681 Податкового Кодексу України, стаття 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Ознайомитись з проєктом регуляторного акту та АРВ до нього можливо на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: www.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» від 15.02.2022 р.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі з 21.02.2022 по 23.03.2022 до 17:00 год. за адресою: бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313, або на електронну адресу: ugkh_21@krm.gov.ua .

Консультації надаються за телефоном: (06264) 5 34 78 (відділ безпеки дорожнього руху та інспекції з паркування управління житлово-комунального господарства).

Відповідальна особа – управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Літвіненко Андрій Петрович.

Публічне громадське обговорення у форматі громадських слухань проєкту рішення виконавчого комітету міської ради відбудеться 24.03.2022 р. о 15-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради за адресою: (пл. Миру, 2, 4-й поверх, зал засідань).

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання. Результати публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у строки та спосіб визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики».

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: