Повідомлення про проведення консультацій з громадськістю  щодо проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про встановлення ставок збору та порядку сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради повідомляє про проведення консультацій з громадськістю проєкту рішення Краматорської міської ради «Про встановлення ставок збору та порядку сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу (далі – АРВ).

Розробник: управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.

Мета проєкту рішення: дотримання вимог Податкового Кодексу України, розвиток паркувального простору та впорядкування паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади.

Підставою для розробки проєкту є статті 10 та 2681 Податкового Кодексу України, стаття 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Ознайомитись з проєктом регуляторного акту та АРВ до нього можливо на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: www.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» від 15.02.2022 р.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі з 21.02.2022 по 23.03.2022 до 17:00 год. за адресою: бул. Машинобудівників, 23, м. Краматорськ, 84313, або на електронну адресу: ugkh_21@krm.gov.ua .

Консультації надаються за телефоном: (06264) 5 34 78 (відділ безпеки дорожнього руху та інспекції з паркування управління житлово-комунального господарства).

Відповідальна особа – управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Літвіненко Андрій Петрович.

Публічне громадське обговорення у форматі громадських слухань проєкту рішення виконавчого комітету міської ради відбудеться 24.03.2022 р. о 15-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради за адресою: (пл. Миру, 2, 4-й поверх, зал засідань).

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Результати публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у строки та спосіб визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики».

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: