Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про затвердження тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт регуляторного акту – проєкт рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про затвердження тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник: управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.

Мета проєкту рішення: розвиток паркувального простору та впорядкування паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади відповідно до вимог Правил паркування транспортних засобів (ПКМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342).

Підставою для розробки проєкту є Правила паркування транспортних засобів (ПКМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342), стаття 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акту встановлює тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади.

Проєкт регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: https://krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Консультації надаються за телефоном відділу безпеки дорожнього руху та інспекції з паркування УЖКГ Краматорської міської ради : (06264) 5 34 78.