Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про затвердження порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт регуляторного акту – проєкт рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про затвердження порядку проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Краматорської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник: управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.

Мета проєкту рішення: обмеження монополізму, створення конкурентного середовища та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які забезпечать виконання вимог Правил паркування транспортних засобів (ПКМУ від 3 грудня 2009 р. № 1342).

Підставою для розробки проєкту є Порядок конкурсного відбору підприємств з утримання об’єктів благоустрою населених пунктів (наказ Держжитлокомунгоспу України від 23.09.2003 № 154), статті 30, 56-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акту встановлює порядок проведення конкурсу з визначення операторів паркування на території Краматорської територіальної громади.

Проєкт регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: https://krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика». Консультації надаються за телефоном відділу безпеки дорожнього руху та інспекції з паркування УЖКГ Краматорської міської ради : (06264) 5 34 78.