Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про встановлення ставок збору та порядку сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проєкт регуляторного акту – проєкт рішення Краматорської міської ради «Про встановлення ставок збору та порядку сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник: управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.

Мета проєкту рішення: дотримання вимог Податкового Кодексу України, розвиток паркувального простору та впорядкування паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади.

Підставою для розробки проєкту є статті 10 та 2681 Податкового Кодексу України, стаття 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акту встановлює ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Краматорської територіальної громади.

Проєкт регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: https://krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Консультації надаються за телефоном відділу безпеки дорожнього руху та інспекції з паркування УЖКГ Краматорської міської ради : (06264) 5 34 78.