Понад тисячу українських книжок отримали бібліотеки Краматорська за час акції книгодарування


Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко провів оперативну нараду з представниками культурної сфери нашого міста.

У центральній міській публічній бібліотеці вже починають підбивати підсумки акції “Подаруй бібліотеці книгу українською!”, яка тривала у Краматорську упродовж лютого-березня.

Книжки дарували усі: мешканці краматорська та його гості, комунальні підприємства та структурні підрозділи міської ради, благодійники з усієї України. Загалом вдалося зібрати понад 1200 українських книжок.

Акція триватиме до 31 березня, тож, якщо після прочитання цієї новини, ви теж вирішите долучитися — час у вас ще є. Ба більше, робити добрі справи, можна і поза акціями, а просто тоді, коли є настрій.

Завершився ювілейний ХХ обласний конкурс юних виконавців на струнно-смичкових інструментах “Срібна струна”, до участі в якому завжди долучались вихованці-музиканти з краматорських мистецьких шкіл. Вже незабаром журі має визначитись із переможцями. За роки існування конкурс став традиційно яскравою подією у культурному житті нашого міста, відіграючи значну роль у розвитку музичного мистецтва всієї Донеччини. Попри велику війну, що триває в Україні, він вчергове відбувся, а участь в ньому взяли навіть музиканти з інших країн.