Олександр Гончаренко зустрівся з директорами шкіл Краматорська


Начальник військової адміністрації поспілкувався з керівниками закладів загальної середньої освіти, що лишились у місті та привітав їх із Днем працівника освіти.

Зустріч відбулась у неформальній обстановці. Під час спілкування Олександр Гончаренко розповів директорам про поточну ситуацію в місті, про стан готовності комунальних служб до осінньо-зимового періоду, а ті, своєю чергою, розповіли, із якими проблемами стикаються освітяни, що вже третій рік більшість робочого часу проводять “на дистанції”.

“Від початку повномасштабної російської агресії проти України ворогом у Краматорську було знищено дві школи — 23 та 15. Ще чимало закладів постраждали частково. При цьому, освітній процес триває згідно з затвердженими графіками. Ми усі з нетерпінням чекаємо на завершення війни й того моменту, коли учні нарешті зможуть повернутися за парти у стінах рідних навчальних закладів”, – наголосив Олександр Гончаренко.

За час з 24 лютого освітні заклади середньої ланки всього шість відсотків від загальної кількості учнів змінили місце навчання. Війна змусила батьків і дітей шукати прихистку в більш безпечних регіонах, хтось поїхав за кордон, але те, що переважна більшість учнів віддають перевагу залишитись у своєму колективі, із рідними вчителями — беззаперечно висока оцінка краматорських педагогів.