Олександр Гончаренко відвідав HUB “Наш Краматорьск” у Дніпрі


Олександр Гончаренко разом із заступником голови Донецької ОДА Юлією Костюніною та першим заступником начальника Краматорської РДА Вікторією Набоковою відвідали Центр підтримки переселенців «Наш Краматорськ» у Дніпрі.

Поважні гості ознайомились із роботою представництва Краматорська у Дніпрі – міста, що стало прихистком для найбільшої кількості вимушених переселенців, особисто поспілкувались краматорцями, що приходять до хабу. У ході візиту було обговорено можливості подальшої співпраці між міською, районною та обласною гілками влади.

«Тепер краматорці, які через військову агресію росії покинули власні домівки, мають місце у Дніпрі, де вони можуть відчути зв’язок із рідним містом та отримати від нього підтримку. Ми будемо піклуватись про кожного та чекати разом на Перемогу. Ніхто не лишиться з бідою наодинці. Ми всі розуміємо, наскільки важко людям було залишати Краматорськ, тож будемо докладати всіх зусиль, щоб кількість таких хабів збільшувалась. Рішення виїхати з міста, важке, але зараз, коли бойові дії в регіоні не вщухають, евакуація — це вірний шлях, аби зберегти найдорожче — життя», – наголосив очільник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко.

⌛️ Нагадуємо, що HUB «НАШ КРАМАТОРСЬК» працює з 9 до 17 години з понеділка по п’ятницю та з 9 до 15 – у суботу.

📍 Знайти його можна буде у Соборному районі Дніпра, по Бульвару Слави, 12.

Більше інформації про роботу HUB «НАШ КРАМАТОРСЬК» дізнавайтесь в окремому телеграм каналі.

Ми разом все подолаємо!
Краматорськ, Україна 🇺🇦