Обережно – інфотерор!


За 2 місяці великої війни росія показала свою виключну спроможність вбивати мирне населення і тікати з полю бою кидаючи своїх мертвих колись солдатів нібито другої армії світу, а насправді – кровожерливих вбивць, ґвалтівників і мародерів.

Сьогодні наш ворог вже не може проводити повноцінних військових операцій, його жалюгідні генерали в агонії їздять по фронтах намагаючись зібрати до купи які небудь сили, аби створити враження існування ударних формувань, тому він все активніше вдається до проведення інформаційно-психологісні операцій, інфотероризму.

⚠️Інформаційний тероризм — це насильницький та скоординований вплив, наповнений дезінформацією, різного роду маніпуляціями та має на меті ввести суспільство у стан інфотерору — перманентного пригнічення, паніки, дезорієнтації.

Головна мета – сіяти серед українців паніку, необґрунтовану агресію і зневірення. Але навіть це у них не виходить. Таким згуртованим наше суспільство ще не було ніколи у сучасній історії України.

Але зараз важливо розуміти, що інформацію треба “фільтрувати”:

🔺 не довіряйте жодним новинам, окрім тих, які озвучують представники офіційної влади
🔺 обережніше із телеграм-каналами – багато з них, що виглядають, як нейтральні або навіть проукраїнські, насправді чітко працюють на агресора, часто у якості новин використовуючи необґрунтовані, малоперевірені факти, головна мета яких викликати у вас необхідну ворогу емоцію
🔺 підтверджені факти, що викрадаючи на окупованих територіях мобільні телефони українців, ворог так само використовує їх для продукування неправдивих новин, інформаційного тероризму та шантажів.

Як поводитися у мережі, щоб допомогти нашим захисникам (або принаймні не заважати їм):

🔺Підтримуйте «гігієну» особистих пристроїв
🔺Ведіть виключно аргументовану дискусію в мережі
🔺Концентруйтеся на позитиві
🔺Припиніть неаргументовано критикувати «всіх і вся»
🔺Будьте пильним до інформації, яка вам надходить

❗️Маніпулятивні тексти рашистів виявити нескладно, вони повторюються у постах та в коментарях під різними публікаціями. Не реагуйте на них, блокуйте цих користувачів, а на ресурси, що поширюють неправдиву інформацію – відправляйте якомога більше скарг.

‼️На тлі відсутності відчутних досягнень цілей із загарбання України брехня росії буде ставати дедалі частішою.

Тримаємо стрій, віримо у перемогу та допомагаємо Збройним силам України!

З нами увесь цивілізований світ, правда, а отже й перемога буде за нами 🇺🇦

Обережно - інфотерор!