Новий IT-сервіс розроблено та впроваджується краматорськими еко-активістами


Публічна презентація мобільного застосунку (додатку) «EcoWater» відбулася 24 листопада у відкритому просторі «ТатоХаб» м.Краматорськ.

До зустрічі на запрошення організатора – «Клубу рибалок України – Юей Фішинг Клуб» – долучилися очільник Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, співробітники поліції, спеціалісти Державної служби з надзвичайних ситуацій, та Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Донецькій області, журналісти та громадські активісти.

Було обговорено стан водних ресурсів регіону та інструменти співпраці влади й громадськості в рамках екологічного моніторингу водойм регіону.

Керівник проєкту «EcoWater» Ігор Дзержинський представив присутнім перебіг реалізації проєкту і результати проведеної роботи. З можливостями і перевагами використання мобільного додатку «EcoWater» учасники заходу мали можливість ознайомитись в ході інтерактиву-практикуму з ідеологами та розробниками застосунку.

Проєкт «EcoWater» – це мобільний додаток-мапа для громадського моніторингу екологічного стану водних об’єктів Донеччини, де кожен громадянин у реальному часі, використовуючи відкриті дані, може бачити на єдиній мапі точне географічне місце та юридичний статус водойм, їхній екологічний стан і т.ін. Крім того, ЕКОактивні громадяни завдяки додатку можуть подати сигнал про загрозу чи наявні проблеми водойми, щоб відповідальні служби могли вчасно та оперативно відреагувати на надзвичайну ситуацію.

Застосунок після завершення тестування та перевірки можна буде безоплатно завантажити в Googl Play. Але демо-версія вже доступна за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ecowater

Захід було організовано громадською організацією «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» в рамках проєкту «EcoWater» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН). Інформаційний відділ ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб»